Македонски | Shqip | English |

kapistec | Скопjе | Живеалишта

Денес 13:53 , ,

Se izdava stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 08:09 , ,

Stan vo Kapistec sproti Zebra

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 02:45 , ,

Excellent View of Mountains

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 01:38 , ,

Trosoben stan vo Kapistec

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:36 , ,

Se izdava namesten stan vo Kapistec

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 17:54 , ,

Prodavam Stan Kapistec

Број на соби: 3,5
Вчера 16:16 Агенција за недвижности , ,

Se izdava namesten stan vo Kapistec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 16:11 Агенција за недвижности , ,

Se izdava luksuzen stan vo Kapistec

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 14:48 , ,

Stan od 40m2 vo Kapistec

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 09:30 , ,

Prodavam 3 soben Stan Kapistec

105 600 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 09:23 , ,

Se izdava cetvorosoben stan na prvi kat

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
21 јан. 21:09 , ,

Se izdava trosoben stan vo Kapistec

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 јан. 10:17 , ,

Luksuzno namesten stan vo Kapistec

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
21 јан. 09:07 , ,

Se izdava cetvorosoben stan vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
20 јан. 23:00 , ,

Se izdava stan vo Kapistec

Број на соби: 2
20 јан. 21:58 , ,

Izdavam stan vo kapistec do Zebra

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 јан. 14:48 , ,

KOMPLETNO OPREMEN STAN ZA IZDAVANJE VO KAPISTEC

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
18 јан. 15:44 , ,

Kratok Prestoj

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Површина: 80

  • kapistec во категорија Станови
  • Kapistec во категорија Станови
  • Kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Живеалишта
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • Kapistec во категорија Живеалишта

Кон почеток