Македонски | Shqip | English |

karpos | Скопjе | Живеалишта

15 јан. 11:29
Link:
, ,

Stan vo Karpos 2

58 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 јан. 09:20
Link:
, ,

Se izdava stan vo Karpos 4

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80

Денес 06:35 , ,

Se izdava stan vo Karpos 4

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:18 , ,

Se izdava/prodava namesten stan vo Karpos 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:30
Link:
, ,

Se izdava stan vo Karpos

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 22:29 , ,

Stan vo Karpos 4

Број на соби: 2
Вчера 22:27 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 21:45 , ,

Se izdava kompletno opremen stan Karpos 1 Tehnicki

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 21:13 , ,

Se izdava stan vo Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:08 , ,

Novograda stan vo Karpos 4 vo blizina na City Mall

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 20:28 , ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Karpos 2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 18:09 , ,

Stanovi Skopje

Број на соби: 2
Вчера 16:51 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 16:43 , ,

Se izdava ednosoben stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 15:57 , ,

Se izdava stan 2.5 soben vo Karpos 4

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 15:46 , ,

LUKSUZEN STAN VO KARPOS 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:43 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA TROSOBEN NOV SILBO CENTAR

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 15:09 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Karpos

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 14:33 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 13:25 Агенција за недвижности , ,

STAN VO KARPOS 4

50 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 12:55 , ,

Se izdava stan vo Karpos

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 12:24 , ,

Se iznajmuva stan od 142m2 vo Karpos

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 12:15 , ,

Se iznajmuva stan od 83m2 vo Karpos 4

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:41 , ,

Trosoben stan vo Karpos 71m2

900 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:33 , ,

STAN OD 124m2 VO KARPOS 1 SKOPJE

1 050 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Вчера 10:54 , ,

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 2 NA ODLICNA LOKACIJA

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5

  • karpos in category Станови
  • karpos in category Станови
  • karpos in category Станови
  • karpos in category Живеалишта
  • karpos in category Станови
  • karpos in category Живеалишта
  • karpos 4 in category Станови
  • karpos 4 in category Станови
  • karpos 1 in category Станови
  • karpos 4 in category Станови

Кон почеток