Македонски | Shqip | English |

madzari | Скопjе | Живеалишта


21 јан. 15:14 , ,

KUKA VO MADZARI NA 3 KATA

140 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 јан. 22:55 , ,

Stan vo Madzari

Број на соби: 2
22 дек. 13:15 , ,

Kuka vo Madzari 2

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 дек. 13:03 , ,

Kuka vo Madzari 2

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 дек. 14:22 , ,

Stan vo Madzari

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 окт. 21:30 , ,

Se izdava kuka na Triangla Madzari

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 70
07 окт. 12:28 , ,

Kuka vo naselba Madzari

19 500 ЕУР

Број на соби: 2
29 септ. 11:41 , ,

Stan vo Madzari Cento

33 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
24 септ. 15:01 , ,

Stan od 60m2 vo Madzari

Број на соби: 3
Површина: 60
23 септ. 16:24 , ,

Kuka vo Madzari

77 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 јул. 15:16 , ,

STAN VO MADZARI

Број на соби: 2
Површина: 40

  • madzari во категорија Станови
  • madzari во категорија Живеалишта
  • madzari во категорија Куќи/Вили
  • madzari во категорија Станови
  • Madzari во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • Madzari во категорија Друго
  • madzari во категорија Живеалишта
  • madzari во категорија Куќи/Вили
  • madzari во категорија Куќи/Вили
  • Madzari во категорија Станови

Кон почеток