Македонски | Shqip | English |

przino | Скопjе | Живеалишта


21 јан. 14:57 , ,

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
16 јан. 08:56 , ,

KUKA VO NASELBA PRZINO

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
14 јан. 20:58 , ,

Kuka vo Przino itno

65 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
11 јан. 10:19 , ,

Se iznajmuva sprat od kuka vo Przino

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
10 јан. 09:58 , ,

Kuka vo Przino

93 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
17 ноем. 09:47 Агенција за недвижности , ,

Se izdava opremena kuka vo Przino

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 170

  • przino во категорија Живеалишта
  • Przino во категорија Станови
  • Przino во категорија Куќи/Вили
  • przino во категорија Станови
  • przino во категорија Куќи/Вили
  • przino во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • przino во категорија Бродови и Водни скутери
  • Przino во категорија Мебел/Инвентар и Уредување
  • Przino во категорија Куќи/Вили
  • przino во категорија Деловен простор

Кон почеток