Македонски | Shqip | English |

Скопје | Живеалишта | Pazar3


Денес 21:22 Станови , Скопjе , Скопје

STAN GARSONJERA GARAZA

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 19:31 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Radozda

500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 160
Денес 18:02 Станови , Скопjе , Скопје

Apartment for rent

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 17:51 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan kaj megugradska avtobuska Vero

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:28 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava ednosoben stan vo Crnice

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 14:51 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Кон почеток