Македонски | Shqip | English |

Сопиште | Живеалишта


Денес 19:43 , ,

KUKA VO DOBRI DOL

Број на соби: 5
Површина: 170
Денес 18:31 , ,

Vila Dajana

Број на соби: 6
Површина: 140
Денес 12:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 13:15 , ,

Se izdava stan pod kirija

1 000 МКД / дневно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 02:12
Линк
, ,

KUKA SO PLAC 2000m2

140 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
15 фев. 19:39 , ,

Vila vo G. Sonje

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
10 фев. 13:54 , ,

Kuka vo selo Dolno Sonje

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 180
05 фев. 22:46 , ,

Kuka vo Dobri Dol

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
Кон почеток