Македонски | Shqip | English |

Зелениково | Живеалишта


Денес 22:32 , ,

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 00:12 , ,

Kuka vo Zelenikovo moze i zamena za stan

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 90
27 јул. 13:58 , ,

Kuka vo Oresani

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 апр. 22:59 , ,

Kuka vo Zelenikovo

22 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
17 јун. 22:23 , ,

Kuka vo Oresani

Број на соби: 3
08 мај 23:36 , ,

Kuka od 100m2 vo Zelenikovo

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
13 мар. 22:53 , ,

Kuka vo Zletovo

Број на соби: 5
Кон почеток