Македонски | Shqip | English |

Денес 10:34 Станови , Штип

Apartments for rent Iznajmuvanje na apartmani Stip

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 20:39 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Вчера 12:12 Станови , Штип

STAN VO STIP

67 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 дек. 15:43 Куќи/Вили , Штип

Vikendica Vila vo Suitlak

23 500 ЕУР

Број на соби: 2
09 дек. 13:42 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo centar do Opstinata

Број на соби: 6
09 дек. 13:08 Станови , Штип

Se izdava stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
09 дек. 11:22 Куќи/Вили , Штип

KUKA NA DVA SPRATA VO CENTAR NA GRADOT

55 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
09 дек. 10:51 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
09 дек. 10:38 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
08 дек. 22:49 Станови , Штип

SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR NA STIP

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
08 дек. 20:12 Станови , Штип

Stan vo centarot na gradot

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
08 дек. 19:28 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
08 дек. 14:47 Станови , Штип

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
08 дек. 13:19 Станови , Штип

Stan vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
06 дек. 17:00 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
04 дек. 10:16 Станови , Штип

Garsonjera vo Stip

Број на соби: 1,5
26 ноем. 08:21 Станови , Штип

Garsonjera od 26m2 vo Stip

18 000 ЕУР

Број на соби: 1
24 ноем. 12:25 Станови , Штип

Stan vo strog centar na Stip

40 000 МКД

Број на соби: 3
22 ноем. 00:58 Станови , Штип

Stan od 45m2 vo Stip

14 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 ноем. 22:53 Куќи/Вили , Штип

Se iznajmuva kuka vo centar

Број на соби: 3
Површина: 70
20 ноем. 22:33 Куќи/Вили , Штип

Se iznajmuva kuka vo Centar Isar

Број на соби: 3
Површина: 70
20 ноем. 17:05 Станови , Штип

Stan vo Stip

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 ноем. 14:26 Станови , Штип

Se izdava ednosoben stan

Број на соби: 1,5
Површина: 30
15 ноем. 22:08 Станови , Штип

Stan od 78m2 vo Stip

43 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток