Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија , или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 фев. 22:08
Link:
,

Iznajmuvam stan renoviran vo centar na Stip

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 18:06
Link:
,

Se prodava nov stan 88kv

750 ЕУР

Број на соби: 3,5

Вчера 23:29 ,

Kuka vo naselba Babi

Број на соби: 10
Вчера 21:53 ,

STAN SO POSEBEN VLEZ NA KAT

Број на соби: 4
Вчера 20:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: > 10
Вчера 18:07 ,

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 18:06 ,

Se prodava nov stan 88kv

750 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 12:45 ,

Stan na dve nivoa

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 12:14 ,

Stan vo Stip itno

14 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 09:52 ,

Издавам стан

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 09:40 ,

Издавам стан

Број на соби: 2
Површина: 40
25 фев. 21:57 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
25 фев. 21:57 ,

Се издава стан / Apartment to rent in Shtip

200 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
25 фев. 20:45 ,

Se iznajmuva stan renoviran vo centar na Stip

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
25 фев. 15:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
25 фев. 10:52 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
25 фев. 10:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
25 фев. 00:05
Link:
,

Prodavam stan vo centarot na Stip

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
24 фев. 22:08
Link:
,

Iznajmuvam stan renoviran vo centar na Stip

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
24 фев. 20:13 ,

Stan vo centarot na gradot

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
24 фев. 19:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
24 фев. 18:33 ,

Stan od 98m2 vo strogiot centar na gradot

Број на соби: 5
24 фев. 18:05 ,

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
24 фев. 14:47 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
24 фев. 13:19 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
22 фев. 23:35 ,

Prodava kuka

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 100
16 фев. 04:39 ,

Se prodava

Број на соби: 4
Површина: 100
12 фев. 09:23 ,

Kuka vo centar na Stip

330 ЕУР

Број на соби: 8
12 фев. 01:36 ,

Издавам спрат од куќа

Број на соби: 4
Површина: 60
11 фев. 09:49 ,

Kuka vo Stip od 120m2

Број на соби: 5
Површина: 120
09 фев. 00:55 ,

Спрат од куќа

Број на соби: 4
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток