Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 14:19 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 21:36 ,

Se prodava Stan vo Prebek Stip

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 13:45 ,

Stan na dve nivoa

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
17 септ. 11:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
10 авг. 13:14 ,

Vila Azra 2075m2

110 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
24 јул. 19:57 ,

Kuka vo blizina na Angels kafe vo Stip

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
09 јул. 00:10 ,

Stan vo odlicna sostojba vo Stip

Број на соби: 3,5
Површина: 80
09 јул. 00:10 ,

Stan vo odlicna sostojba 80m2

53 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
15 јун. 12:13 ,

Sprat od kuka so golem dvor vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 190
17 мај 15:34 ,

Sprat od kuka se prodava

Број на соби: 3
Површина: 170
16 мај 14:05 ,

Sprat od kuka

Број на соби: 3
04 мај 23:43 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 8
02 мај 15:33 ,

Kuka

33 333 ЕУР

Број на соби: 2
28 апр. 20:49 ,

Kuka od 120m2 vo centar na Stip

59 800 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
27 апр. 03:35 ,

Stip Prebek.

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 апр. 19:55 ,

Stip Prebek.

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 апр. 22:37 ,

Stan vo Stip od 74m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 апр. 15:45 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

35 000 ЕУР

Број на соби: 9
06 апр. 12:24 ,

Se prodava i iznajmuva stan vo Shtip

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 апр. 02:53 ,

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO

Број на соби: 2,5
26 мар. 11:45 ,

Stan vo Stip

42 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 мар. 20:46 ,

Stan

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 мар. 18:27 ,

Prodavam

Број на соби: 3
Површина: 90
12 мар. 20:07 ,

Kuka vo Centar so centralno greenje

Број на соби: 5
Површина: 150
22 фев. 23:35 ,

Prodava kuka

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 100
16 фев. 04:39 ,

Se prodava

Број на соби: 4
Површина: 100
28 јан. 19:05 ,

Se prodava stan

1 ЕУР

Број на соби: 3
19 јан. 16:21 ,

Nov stan so balkon

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 јан. 13:32 ,

Se prodava kuka kaj avtobuskata

1 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Se prodava во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Живеалишта
  • Se prodava во категорија Куќи/Вили
  • Se prodava stan во категорија Станови
  • Se prodava во категорија Во странство
  • se prodava во категорија Автомобили | Suzuki | SJ Samurai
  • Se prodava во категорија Викендици
  • Se prodava во категорија Деловен простор
  • se prodava во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 220 | C-класа
  • Se prodava во категорија Моторцикли (над 50cc)

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации