Македонски | Shqip | English |

Штип | Живеалишта


Вчера 20:39 ,

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Вчера 18:07 ,

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 12:45 ,

Stan na dve nivoa

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 12:14 ,

Stan vo Stip itno

14 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 јан. 21:57 ,

Се издава стан / Apartment to rent in Shtip

200 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
14 јан. 21:56 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
14 јан. 20:45 ,

Se iznajmuva stan renoviran vo centar na Stip

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
14 јан. 16:53 ,

Se izdava stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 80
14 јан. 15:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
14 јан. 11:03 ,

Se izdava stan 65m2 vo naselba Senjak

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 јан. 10:51 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
14 јан. 10:38 ,

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 јан. 20:12 ,

Stan vo centarot na gradot

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
13 јан. 19:28 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
13 јан. 18:33 ,

Stan od 98m2 vo strogiot centar na gradot

Број на соби: 5
13 јан. 18:05 ,

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
13 јан. 14:47 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
13 јан. 13:19 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
12 јан. 13:32 ,

Se prodava kuka kaj avtobuskata

1 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40
10 јан. 14:39 ,

Се издава стан во строг центар наспроти Нама

Број на соби: 4
Површина: 100
10 јан. 09:15 ,

Se izdava garsonjera vo Stip

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
10 јан. 08:58 ,

Nov stan so balkon

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 јан. 12:59 ,

Stan od 78m2 vo Stip

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 јан. 19:10 ,

Се изнајмува гарсоњера во центарот

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
03 јан. 09:57
Линк
,

Se iznajmuva stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
02 јан. 20:07 ,

Се изнајмува стан на ул Широк дол 23/6

6 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Кон почеток