Македонски | Shqip | English |

Струга | Живеалишта

Денес 11:20 ,

Apartman POPOSKI vo naselba Ezerski lozja

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 11:04 ,

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Денес 00:07 ,

Kuka vo Struga

90 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 15:53 ,

Kuka vo Radozda

500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 150
Вчера 13:26 ,

Kuka od 120m2 vo Struga

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
26 фев. 09:38 ,

POSLEDNI 2 STANOVI ODLICNA PONUDA

Број на соби: 3,5
Површина: 100
18 фев. 17:00 ,

Se izdava stan od 40m2 vo Struga

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
01 фев. 22:46 ,

2 soben stan do 49m2

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 јан. 12:51 ,

Nova gradba

Број на соби: 3,5
18 дек. 13:07 ,

STAN STANOVI VO STRUGA 49, 5

699 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
17 дек. 09:13 ,

Stan od 70m2 vo Struga

Број на соби: 3,5
Површина: 70
11 дек. 23:45 ,

Banes me qera

Број на соби: 3
Кон почеток