Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Живеалишта

20 јул. 15:55 ,

Stan od 60m2 vo Sveti Nikole

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
05 јун. 11:32 ,

Stan

Број на соби: 2
29 ноем. 17:17 ,

Dvosoben stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 2
Површина: 60
03 септ. 11:53 ,

Stan od 100m2 vo Sveti Nikole

43 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
08 јул. 21:33 ,

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3


Кон почеток