Македонски | Shqip | English |
Вчера 21:15
Линк
Куќи/Вили , Тетово

Vikendica Tetovo Popova Shapka

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 4

Денес 18:05 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
Денес 16:11 Станови , Тетово

Banesa ne Tetove

78 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 14:19 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Stan od 120m2

55 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 12:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 12:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Тетово

Se izdava kuka vo Tetovo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 00:35 Куќи/Вили , Тетово

KUKA VO TETOVO

Број на соби: 8
Површина: 30
Вчера 22:16 Станови , Тетово

Stan vo centar Tetovo

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:15
Линк
Куќи/Вили , Тетово

Vikendica Tetovo Popova Shapka

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Кон почеток