Македонски | Shqip | English |

kuka | Тетово | Живеалишта

Денес 00:36 ,

KUKA VO TETOVO

Број на соби: 8
Површина: 30
Денес 00:18 ,

Kuka od 384m2 vo Tetovo

Број на соби: 6
Вчера 15:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
20 јан. 10:30 ,

Kuka 610m2 vo Tetovo

Број на соби: 8
19 јан. 18:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
19 јан. 15:03 ,

Kuka vo Tetovo

300 000 ЕУР

Број на соби: > 10
19 јан. 12:55 ,

Kuka vo blizina na Lukoil Tetovo

260 000 ЕУР

Број на соби: > 10
17 јан. 18:49 ,

se prodava kuka vo Tetovo

Број на соби: 4
07 јан. 17:58 ,

Kuka od 261m2 vo Tetovo

85 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 дек. 18:01 ,

Kuka vo Tetovo

Број на соби: 8
22 дек. 12:28 Агенција за недвижности ,

Kuka vo super sostojba

35 999 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
16 ноем. 15:00 Агенција за недвижности ,

Kuka vo top sostojba na Dva Bresta

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
03 ноем. 16:16 ,

Kuka vo Tetovo

Број на соби: 4
20 окт. 15:40 ,

KUKA VO TETOVO

Број на соби: > 10
19 окт. 20:22 ,

Kuka i dvorno mesto od 147m2

40 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5
23 септ. 16:44 Агенција за недвижности ,

Evtina kuka kaj Muzicko uciliste

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
10 септ. 15:20 ,

Kuka so samostoen deloven prostor

360 000 ЕУР

Број на соби: 9

  • kuka in category Куќи/Вили
  • kuka in category Станови
  • kuka in category Живеалишта
  • Kuka in category Куќи/Вили
  • kuka in category Соби
  • Kuka in category Станови
  • kuka in category Делови за мотори/мопеди и Опрема
  • Kuka in category Резервни делови
  • Kuka in category Автомобили
  • Kuka in category Бела техника и Апарати за домаќинство

Кон почеток