Македонски | Shqip | English |

Валандово | Живеалишта


Денес 03:09 ,

Kuka vo s Pirava o. Valandovo

Број на соби: 4
Површина: 100
23 јун. 14:12 ,

Se iznajmuva sprat od kuka vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 60
31 мај 19:38 ,

Kuka/vila

120 000 ЕУР

Број на соби: > 10
12 мај 05:02 ,

Kuka

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
09 мар. 21:59 ,

Kuka od 100m2 vo selo Pirava

Број на соби: 3
Површина: 100
19 септ. 22:13 ,

Kuka vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 100
21 мај 09:49 ,

Stan vo Valandovo od 99m2

36 700 ЕУР

Број на соби: 4
19 септ. 11:29 ,

SE IZDAVA KUKA VO VALANDOVO

Број на соби: 4
Површина: 90
04 јан. 02:37 ,

Kuka od 120m2 vo selo Josifovo

23 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
23 мар. 21:11 ,

Stan od 65m2 vo Valandovo

Број на соби: 2
Кон почеток