Македонски | Shqip | English |

Виница | Живеалишта

17 апр. 22:25 ,

Kuka vo Vinica

Број на соби: 10
Површина: 200
27 авг. 16:46 ,

Kuka so golem dvor

Број на соби: 8
Површина: 180
23 авг. 23:13 ,

KUKA SO KOMPLETEN IMOT

85 000 ЕУР

Број на соби: > 10
30 јул. 15:53 ,

Kuka od 100m2 vo Vinica

Број на соби: 4
Површина: 100
09 јул. 15:01 ,

KUKA VO VINICA ODLICNA LOKACIJA

69 300 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
16 јан. 16:41 ,

Stan vo Vinica

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 дек. 17:57 ,

Kuka 200m2 vo Vinica

Број на соби: 10
12 септ. 08:54 ,

Kuka vo Vinica

25 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 200
25 авг. 10:40 ,

Kuka od 300m2 vo Vinica

85 000 ЕУР

Број на соби: 10
21 јун. 20:48 ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VINICA

Број на соби: 4
Површина: 80
25 апр. 23:04 ,

Kuka vo Vinica

Број на соби: > 10
Кон почеток