Македонски | Shqip | English |

Oгласи за недвижности под кирија по екстра достапни цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со илјадници огласи за недвижности во кои се нудат станови под кирија во скопје, викендици за издавање skopje, издавање станови охрид, вили за изнајмување, изнајмување соби во охрид, викендици за издавање ширум познатите дестинации во Македонија, како и останати живеалишта на кои што можете да наидете од некоја позната агенција за недвижности на Пазар3!

Пазар3 Ви нуди беспрекорна прегледност на секакви огласи за недвижности под кирија, па затоа, започнете со пребарување уште веднаш и најдете викендици за издавање, гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности, или регистрирајте оглас за недвижности под кирија кои ќе бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!

05 мар. 11:56
Линк
,

Stan vo strog centar na Stip

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 19:52
Линк
, ,

Se izdava kompletno namestena kuka vo Taftalidze 2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 9

Вчера 13:09 , ,

Izdavam Lukzuzen stan 50m2 zad Tobako 2 Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 13:08 , ,

Stan od 122m2 vo Aerodrom

109 800 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 13:06 , ,

Se izdava vila na Vodno

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 13:01 , ,

Namesten stan od 60м2 vo Crnice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 13:00 ,

Nov apartman vo strog cenat so Besplaten parking

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 12:55 , ,

Se izdava stan vo Karpos

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 12:49 , ,

Stan vo Centar Skopje sproti Ramstor

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:45 ,

Stan na dve nivoa

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 12:45 , ,

Se izdava kuka vo Taftalidze

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 200
Вчера 12:44 , ,

Se iznajmuva golem stan vo Centar pozadi Ramstore

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
Вчера 12:37 , ,

SE IZDAVA 70m2 STAN VO CENTAR

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 12:37 , ,

Se izdava luksuzen stan na Vodno

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 150
Вчера 12:32 , ,

EKSTRA STAN VO ZLOKUKJANI

Број на соби: 4
Вчера 12:31 , ,

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 150M2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 12:30 ,

Renoviran stan vo Negotino

Број на соби: 2
Вчера 12:29 , ,

Namesten stan so dve spalni vo Centar Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:27 , ,

Se izdava apartman za kratok prestoj vo Centar

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 12:24 , ,

Se iznajmuva stan od 142m2 vo Karpos

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 12:23 , ,

Se izdava stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 12:20 , ,

Kompletno opremen stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:18 ,

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 70

Зошто Пазар3 е одлично место за пребарување и регистрирање на огласи за недвижности под кирија?

Одличен сајт за употреба - нашиот специјализиран сајт заедно со практичните алатки за користење ќе Ви овозможи да бидете во тек со сите огласи за недвижности кои се издаваат под кирија, а во истовреме, ќе Ви понуди и можност за да регистрирате сопствени огласи за недвижности, без разлика дали сте физичко лице или пак агенција за недвижности со само еден клик!

Имено, ако сте во потрага по недвижности, се што треба да направите е да го искористите полето за пребарување, во кое ќе можете да внесете клучни зборови кои асоцираат на вашата потреба - " се издава гарсоњера", "викендици за издавање skopje", "викендици за издавање", и слично, а при притискање на копчето, нашиот систем во истиот момент ќе Ви ги понуди сите огласи според она што го пребарувате!

Најголемо купопродажно место во Македонија - Пазар3 како најголемото купопродажно место во државата е одличен сајт сите ваши огласи за недвижности бидат видени, бидејќи нашата дневна посетеност надминува преку 70 000 посетители, а во истовреме, постојат многубројни агенции за недвижности кои ќе Ви понудат станови, вили, куќи, викендици, и соби за изнајмување по екстра поволни цени!

Совети за одбирање на недвижнини

При следење на сите огласи за недвижности, Пазар3 Ве советува да обрнете внимание на следниве огласи, со цел да направите лесен и ефикасен избор кој ќе биде соодветен со вашиот буџет!

Просечна кирија - секогаш бидете во тек со цените за недвижности, и следете огласи за недвижности особено ако сте во потрага по куќи, соби, викендици и станови за издавање, бидејќи на тој начин ќе ги намалите шансите да плаќате поголема кирија отколку што треба.

Агенции - секогаш целете кон тоа да разговарате со респектабилна агенција за недвижности, бидејќи на тој начин, Вие ќе бидете повеќе од сигурни дека недвижностите се веродостојни, па така, шансите за неправилен избор се сведени под минимум.

Локација - со оглед на фактот што на Пазар3 ќе можете да најдете стотици огласи за недвижности кои се распоредени на најразични локации, наш совет е секогаш да одберете гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности кои се во околина на училишта, болници и се разбира, на вашето работно место.

Населба - населбата е секако клучна за вас и вашето семејство, а на нашиот сајт ќе можете да најдете многубројни огласи во кои се издава стан во автокоманда, "издавам стан во ново лисиче", "стан во кисела вода" и слично, а наш совет е да одбирате населби кои имаат чиста околина и се тивки, иако тоа некогаш значи и повисоки цени.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации