Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Живеалишта

26 фев. 16:59
Линк
, ,

STAN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

Број на соби: 3,5
Површина: 80

Денес 12:51 , ,

Stan kaj Mavrovka nad restoran TIVOLI

115 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 12:51 , ,

Se iznajmuva namesten stan od 52m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:50 , ,

Stan od 80m2 vo Madzari

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:50 ,

Kuka vo Prilep

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Денес 12:42 , ,

Luksuzen Penthouse/Luxurious Penthouse Vodno 80m2

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:42 , ,

SE IZDAVA STAN KISELA VODA 65m2 NAMESTEN

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:38 , ,

Kuka vila vo Sopiste

680 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 12:33 , ,

Se izdava stan

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:30 , ,

Se izdava namesten stan do Pedagoska

Број на соби: 3
Кон почеток