Македонски | Shqip | English |

Oгласи за недвижности под кирија по екстра достапни цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со илјадници огласи за недвижности во кои се нудат станови под кирија во скопје, викендици за издавање skopje, издавање станови охрид, вили за изнајмување, изнајмување соби во охрид, викендици за издавање ширум познатите дестинации во Македонија, како и останати живеалишта на кои што можете да наидете од некоја позната агенција за недвижности на Пазар3!

Пазар3 Ви нуди беспрекорна прегледност на секакви огласи за недвижности под кирија, па затоа, започнете со пребарување уште веднаш и најдете викендици за издавање, гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности, или регистрирајте оглас за недвижности под кирија кои ќе бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Вчера 23:06 , ,

Се издава стан кај City Mall

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:56 , ,

Se izdava vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 170
Вчера 22:55 ,

Kuka vo strog centar na Stara Carsija

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 22:52 ,

Vikend Kuka naselba Zdunje

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 22:41 , ,

Renoviran stan idealen za kancelariski prostor

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 22:38 ,

Se prodava vednaš vseliva kukja

22 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 22:37 , ,

Cetiri soben stan vo Aerodrom

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 22:37 , ,

SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN NASPROTI SOBOREN HRAM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 22:28 , ,

Se izdava stan vo Karpos

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 22:28 , ,

Stan vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 22:27 , ,

Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:24 , ,

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 22:23 ,

SE IZDAVA STAN

400 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 22:21 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 22:20 , ,

NOV PRAZEN STAN NASPROTI SOBOREN HRAM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 22:14 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Вчера 22:13 ,

MS Apartment

Број на соби: 3
Вчера 22:11 ,

Se iznajmuva stan na odlicna lokacija

Број на соби: 2
Вчера 22:06 , ,

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NASELBA VODNO

38 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:05 , ,

Se izdava stan vo centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 22:02 ,

SE IZDAVA STAN NA UL.PARTIZANSKA

1 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 21:57 , ,

Se izdava stan vo Michurin

Број на соби: 5
Вчера 21:57 , ,

Izdavam stan

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 21:49 , ,

Se izdava stan vo centar na Skopje

199 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 21:45 , ,

Se izdava kompletno opremen stan Karpos 1 Tehnicki

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80

Зошто Пазар3 е одлично место за пребарување и регистрирање на огласи за недвижности под кирија?

Одличен сајт за употреба - нашиот специјализиран сајт заедно со практичните алатки за користење ќе Ви овозможи да бидете во тек со сите огласи за недвижности кои се издаваат под кирија, а во истовреме, ќе Ви понуди и можност за да регистрирате сопствени огласи за недвижности, без разлика дали сте физичко лице или пак агенција за недвижности со само еден клик!

Имено, ако сте во потрага по недвижности, се што треба да направите е да го искористите полето за пребарување, во кое ќе можете да внесете клучни зборови кои асоцираат на вашата потреба - " се издава гарсоњера", "викендици за издавање skopje", "викендици за издавање", и слично, а при притискање на копчето, нашиот систем во истиот момент ќе Ви ги понуди сите огласи според она што го пребарувате!

Најголемо купопродажно место во Македонија - Пазар3 како најголемото купопродажно место во државата е одличен сајт сите ваши огласи за недвижности бидат видени, бидејќи нашата дневна посетеност надминува преку 70 000 посетители, а во истовреме, постојат многубројни агенции за недвижности кои ќе Ви понудат станови, вили, куќи, викендици, и соби за изнајмување по екстра поволни цени!

Совети за одбирање на недвижнини

При следење на сите огласи за недвижности, Пазар3 Ве советува да обрнете внимание на следниве огласи, со цел да направите лесен и ефикасен избор кој ќе биде соодветен со вашиот буџет!

Просечна кирија - секогаш бидете во тек со цените за недвижности, и следете огласи за недвижности особено ако сте во потрага по куќи, соби, викендици и станови за издавање, бидејќи на тој начин ќе ги намалите шансите да плаќате поголема кирија отколку што треба.

Агенции - секогаш целете кон тоа да разговарате со респектабилна агенција за недвижности, бидејќи на тој начин, Вие ќе бидете повеќе од сигурни дека недвижностите се веродостојни, па така, шансите за неправилен избор се сведени под минимум.

Локација - со оглед на фактот што на Пазар3 ќе можете да најдете стотици огласи за недвижности кои се распоредени на најразични локации, наш совет е секогаш да одберете гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности кои се во околина на училишта, болници и се разбира, на вашето работно место.

Населба - населбата е секако клучна за вас и вашето семејство, а на нашиот сајт ќе можете да најдете многубројни огласи во кои се издава стан во автокоманда, "издавам стан во ново лисиче", "стан во кисела вода" и слично, а наш совет е да одбирате населби кои имаат чиста околина и се тивки, иако тоа некогаш значи и повисоки цени.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации