Македонски | Shqip | English |

Продажба и купување на Живеалишта

Секакви видови на Недвижнини се продаваат и купуваат на Пазар3.мк! Доколку продавате куќа, стан, викендица, плац, и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате куќа, стан, викендица, плац и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!

21 јан. 22:30
Линк
, ,

Se izdava stan vo Karpos

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

09 јан. 09:06 ,

Kuka 72m2 vo Bitola

Број на соби: 8
09 јан. 01:16 , ,

Se izdava stan 46m2 vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
08 јан. 22:55 , ,

TROSOBEN STAN VO SKOPJE SEVER

Број на соби: 4
08 јан. 22:51 , ,

Se izdava stan od 46m2 vo Novo Lisice

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
08 јан. 21:01 ,

IZDAVAM sprat od kuka vo Stip

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
08 јан. 16:36 , ,

Kuka od 36m2 vo Centar

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 јан. 15:41 ,

Se iznajmuva stan za studenti vo Bitola

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
08 јан. 13:51 ,

Dvospratna kuka na Kojnik

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
08 јан. 13:27 , ,

KUKA VO ILINDEN ILI IZDAVA

Број на соби: 5
08 јан. 12:58 , ,

Se izdava namesten stan na Vodno

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 јан. 12:26 , ,

Se iznajmuva soba vo Aerodrom

50 ЕУР / месечно

08 јан. 11:41 ,

Kuka vo izgradba vo s. Orasac

Број на соби: 5
Површина: 100
08 јан. 10:41 , ,

Kuka od 120m2 vo Karpos

500 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120

Продажба и купување на Недвижности - Пазар3 огласи

Во категоријата "Живеалишта" се купуваат и продаваат Станови, Куќи/Вили, Плацови/Ниви и фарми, Соби, Бараки и Гаражи, Викендици, и недвижности во странство.

Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток