Македонски | Shqip | English |

Oгласи за недвижности под кирија по екстра достапни цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со илјадници огласи за недвижности во кои се нудат станови под кирија во скопје, викендици за издавање skopje, издавање станови охрид, вили за изнајмување, изнајмување соби во охрид, викендици за издавање ширум познатите дестинации во Македонија, како и останати живеалишта на кои што можете да наидете од некоја позната агенција за недвижности на Пазар3!

Пазар3 Ви нуди беспрекорна прегледност на секакви огласи за недвижности под кирија, па затоа, започнете со пребарување уште веднаш и најдете викендици за издавање, гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности, или регистрирајте оглас за недвижности под кирија кои ќе бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Вчера 21:37 , ,

Se izdava stan vo Kozle

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:36 , ,

Namesten stan od 80m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 21:35 ,

Apartmani vo Ohrid

25 ЕУР / дневно

Вчера 21:35 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
Вчера 21:31 ,

APARTMANI OHRID KONSKO KAJ HOT METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
Вчера 21:29 , ,

Stan za iznajmuvanje

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 21:13 , ,

Se izdava stan vo Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:13 , ,

Stan od 45m2 vo Aerodrom

47 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:12 , ,

Se izdava stan vo Trndol Skopje

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 21:09 , ,

Se izdava trosoben stan vo Kapistec

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:08 ,

Parcela so 2 kuki vo Bitola

30 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 21:07 , ,

Izdavam stan garsonjera vo Centar

9 600 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 21:05 , ,

Издавам куќа во населба Усје

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 21:04 , ,

Ubav stan so prekrasen pogled :)

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:02 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 20:58 , ,

Se izdava garsonjera od 40m2 vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 20:58 ,

Stan od 110m2 vo Ohrid

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110

Зошто Пазар3 е одлично место за пребарување и регистрирање на огласи за недвижности под кирија?

Одличен сајт за употреба - нашиот специјализиран сајт заедно со практичните алатки за користење ќе Ви овозможи да бидете во тек со сите огласи за недвижности кои се издаваат под кирија, а во истовреме, ќе Ви понуди и можност за да регистрирате сопствени огласи за недвижности, без разлика дали сте физичко лице или пак агенција за недвижности со само еден клик!

Имено, ако сте во потрага по недвижности, се што треба да направите е да го искористите полето за пребарување, во кое ќе можете да внесете клучни зборови кои асоцираат на вашата потреба - " се издава гарсоњера", "викендици за издавање skopje", "викендици за издавање", и слично, а при притискање на копчето, нашиот систем во истиот момент ќе Ви ги понуди сите огласи според она што го пребарувате!

Најголемо купопродажно место во Македонија - Пазар3 како најголемото купопродажно место во државата е одличен сајт сите ваши огласи за недвижности бидат видени, бидејќи нашата дневна посетеност надминува преку 70 000 посетители, а во истовреме, постојат многубројни агенции за недвижности кои ќе Ви понудат станови, вили, куќи, викендици, и соби за изнајмување по екстра поволни цени!

Совети за одбирање на недвижнини

При следење на сите огласи за недвижности, Пазар3 Ве советува да обрнете внимание на следниве огласи, со цел да направите лесен и ефикасен избор кој ќе биде соодветен со вашиот буџет!

Просечна кирија - секогаш бидете во тек со цените за недвижности, и следете огласи за недвижности особено ако сте во потрага по куќи, соби, викендици и станови за издавање, бидејќи на тој начин ќе ги намалите шансите да плаќате поголема кирија отколку што треба.

Агенции - секогаш целете кон тоа да разговарате со респектабилна агенција за недвижности, бидејќи на тој начин, Вие ќе бидете повеќе од сигурни дека недвижностите се веродостојни, па така, шансите за неправилен избор се сведени под минимум.

Локација - со оглед на фактот што на Пазар3 ќе можете да најдете стотици огласи за недвижности кои се распоредени на најразични локации, наш совет е секогаш да одберете гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности кои се во околина на училишта, болници и се разбира, на вашето работно место.

Населба - населбата е секако клучна за вас и вашето семејство, а на нашиот сајт ќе можете да најдете многубројни огласи во кои се издава стан во автокоманда, "издавам стан во ново лисиче", "стан во кисела вода" и слично, а наш совет е да одбирате населби кои имаат чиста околина и се тивки, иако тоа некогаш значи и повисоки цени.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации