Македонски | Shqip | English |

Продажба и купување на Живеалишта

Секакви видови на Недвижнини се продаваат и купуваат на Пазар3.мк! Доколку продавате куќа, стан, викендица, плац, и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате куќа, стан, викендица, плац и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!


Денес 19:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 8
Површина: 80
Денес 19:07 , ,

Kuka vo Naselba Lisice do Trgovskiot

135 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Површина: 190
Денес 19:00 , ,

SE IZDAVA STAN 70m2 VO CENTAR

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:58 , ,

Se izdava stan do Zebra

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:58 Агенција за недвижности , ,

SE IZNAJMUVA NOV TROSOBEN STAN

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 18:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 18:54 ,

Nov Apartman 50m do Ezero so Besplaten Parking

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 18:54 ,

Nov apartman vo strog cenat so Besplaten parking

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 18:49 , ,

Se izdavaat sobi za studentki i vraboteni

5 000 МКД / месечно

Денес 18:46 , ,

Se izdava stan na Vodno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 18:39 , ,

Izdavam trosoben stan Capitol Mall Aerodrom

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 18:38 ,

Prizemje od kuka vo Negotino

Број на соби: 5
Денес 18:31 , ,

Издавам стан во „Кисела Вода“

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 18:27 , ,

Se izdava namesten stan od 48m2 vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 18:27 ,

Apartmani

350 МКД / дневно

Денес 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Број на соби: 6
Денес 18:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 18:19
Линк
, ,

Prekrasno opremen stan od 77m2 m2 vo Kisela Voda

76 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
Денес 18:16 ,

Vikend kuka na Velesko ezero

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 18:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 18:11 , ,

Stan od 87m2 vo Novo Lisice

88 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 18:08 , ,

Se izdava stan kaj Skopjanka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Денес 18:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 18:04 ,

Novi Stanovi

Број на соби: 4

Продажба и купување на Недвижности - Пазар3 огласи

Во категоријата "Живеалишта" се купуваат и продаваат Станови, Куќи/Вили, Плацови/Ниви и фарми, Соби, Бараки и Гаражи, Викендици, и недвижности во странство.

 

Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!

Кон почеток