Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување на недвижности

Оваа категорија е наменета за сите кои што бараат или пак сакаат да објават огласи за изнајмување на недвижности од секаков тип, почнувајќи од огласи во кои се издава гарсоњера, дуќани за издавање, охрид соби за издавање, вила за изнајмување, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, станови капиштец, станови автокоманда, викенд куќи, викендици маврово, викендици пониква, викендици во берово и тн!


За таа цел, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на сите огласи за изнајмување на недвижности, или пак да објавите оглас во кој што јасно ќе ја наведете вашата потреба во која барате викендици за изнајмување, луксузни станови скопје, викенд куќи, монтажни викендици, викендици попова шапка, станови под кирија и сл, а останатото препуштете ни го нам и на огромната понуда на нашиот сајт!


Денес 00:54 , ,

Stan vo Centar na Juzen Bulevar

Број на соби: 3
Денес 00:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:51 , ,

Kratok Prestoj Plostad

1 000 МКД / месечно

Денес 00:49 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala.

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:36 , ,

Се издава стан во Аеродром

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 00:23 , ,

Se izdava stan vo blizina na Sampionce

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 00:15 , ,

Se izdava trosoben stan od 90m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 00:10 , ,

Stan vo Cento

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 00:06 , ,

Stan vo Aerodrom

89 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 00:00 , ,

Stan vo Centar na super lokacija

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:55 , ,

Stan vo Radisani prv vlez

590 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 23:51 ,

Stan vo centar Tetovo

53 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 23:49 , ,

Kuka vo Butel 1

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 23:48 ,

Се изнајмува 3 собен наместен стан.

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 23:36 , ,

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 23:34 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 23:32 ,

Se izdava dvosoben opremen sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 23:28 ,

Banesa ne shitje Tetove

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 23:26 ,

Се издава стан во центарот на градот

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои бараат и имаат потреба од објавување на огласи за изнајмување на недвижности?


Неверојатна понуда - понудата за недвижности на Пазар3 е одлична, а тоа се одлични вести доколку имате потреба од изнајмување на станови, куќи и вили, плацеви, соби, бидејќи се што треба да направите е да започнете со пребарување на огласи, или пак да објавите огласи за изнајмување на недвижности, бидејќи тие ќе Ви помогнат кон реализирање на вашата цел!


Тука, постои голем број на сопственици на недвижен имот кој што ќе Ви понудат разни викендици за издавање на една или повеќе вечери, станови за издавање скопје, викенд куќи, станови во влае, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, и на се останато, а во тоа ќе се уверите и самите!


Рекордна посетеност - благодарение на посетеноста на нашиот сајт која што надминува над 70 000 посетители, вашите огласи за изнајмување на недвижности секогаш ќе бидат ефикасни, бидејќи истите ќе бидат прочитани од широк спектар на луѓе!


Тоа само по себе значи дека нема да помине долго пред да вашето барање за изнајмување на недвижности се оствари!


Интуитивни алатки - на нашиот сајт, со само еден клик би можеле да објавите огласи за изнајмување на недвижности по кои што трагате веќе подолг период, но, се разбира, и да пребарувате огласи со само еден клик, благодарејќи им на полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите!Како да пребарате или објавите огласи за изнајмување на недвижности?


Пребарувањето и објавувањето на огласи е неверојатно лесен и едноставен процес на Пазар3 кој што бара од вас само еден клик пред истиот тој клик да Ви ја исполни вашата цел.


Но, сепак, постојат неколку работи на кои што треба да внимавате доколку сакате да добиете подобри резултати од пребарувањето, или пак од огласувањето, а истите ќе ги дознаете во овој момент.


Доколку сакате да пребарате огласи за изнајмување на недвижности, се што треба да направите е да ја искористите функционалноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него да внесете фрази кои соодејствуваат со вашата потреба - "изнајмување вила со базен","изнајмување викендици","куќа за изнајмување","огласи за изнајмување стан","дуќани за издавање" и сл.


Потоа, при притискање на копчето, на вам ќе Ви бидат понуди огласи чија природа потполно ќе биде во склад со тоа што го барате.


Ако пак, сакате да објавите огласи за изнајмување на недвижности, тогаш Ве охрабруваме да внимавате на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и прикачувањето на фотографија, бидејќи без разлика дали се работи за огласи за изнајмување на недвижности или пак за нешто др, сите огласи кои не ги исполнуваат овие критериуми, нема да бидат ефикасни.


За крај, објавете огласи за изнајмување на недвижности, и не заборавајте горенавадените совети да ги ставите во пракса, а останатото препуштете ни го нам и на големата посетеност на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации