Македонски | Shqip | English |

Продажба и купување на Живеалишта

Секакви видови на Недвижнини се продаваат и купуваат на Пазар3.мк! Доколку продавате куќа, стан, викендица, плац, и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате куќа, стан, викендица, плац и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!

31 јул. 01:11
Линк
,

Se izdava apartman vo Ohrid

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
03 авг. 14:45
Линк
,

Kuka vo Radozda

500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150

Денес 17:51 , ,

Se iznajmuva deloven prostor vo strog Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 17:50 , ,

Stan so prekrasen pogled na Vodno

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:40 , ,

Se izdava trosoben stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:31 , ,

Se izdava namesten stan vo Grdaski zid

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 40
Денес 17:27 , ,

Izdavam stan vo Aerodrom

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:24 , ,

Nova kuka vo Cair

135 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Денес 17:24 , ,

Stan od 92m2 vo Karpos

88 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 17:22 , ,

Se izdava atraktiven stan vo centar

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:19 , ,

Se izdava kompletno namesten stan

340 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:10 , ,

SE PRODAVA ODLICEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

75 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 17:08 ,

STAN VO CENTAROT

Број на соби: 3,5
Денес 17:07 , ,

Izdavam stan vo Crnice

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:01 , ,

Se izdava namesten stan vo Debar maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 17:00 , ,

Odlicen renoviran 4 soben stan od 99m2

85 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 16:52 ,

SOBI I STUDIA VO OHRID

400 МКД / дневно

Денес 16:50 , ,

Kuka vo Novo Maalo

Број на соби: 1
Денес 16:50 , ,

Se izdava moderno ureden stan vo Skopje

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70

Продажба и купување на Недвижности - Пазар3 огласи

Во категоријата "Живеалишта" се купуваат и продаваат Станови, Куќи/Вили, Плацови/Ниви и фарми, Соби, Бараки и Гаражи, Викендици, и недвижности во странство.

 

Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!

Кон почеток