Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување на недвижности

Оваа категорија е наменета за сите кои што бараат или пак сакаат да објават огласи за изнајмување на недвижности од секаков тип, почнувајќи од огласи во кои се издава гарсоњера, дуќани за издавање, охрид соби за издавање, вила за изнајмување, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, станови капиштец, станови автокоманда, викенд куќи, викендици маврово, викендици пониква, викендици во берово и тн!


За таа цел, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на сите огласи за изнајмување на недвижности, или пак да објавите оглас во кој што јасно ќе ја наведете вашата потреба во која барате викендици за изнајмување, луксузни станови скопје, викенд куќи, монтажни викендици, викендици попова шапка, станови под кирија и сл, а останатото препуштете ни го нам и на огромната понуда на нашиот сајт!

Денес 09:03
Линк
, ,

Se izdava stan vo Novo Lisice 40m2

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 14:22
Линк
, ,

Luksuzna kuka vo Bardovci

530 000 ЕУР

Број на соби: 8
11 јун. 10:04
Линк
, ,

Stan na prizemje Centar Prolet

64 000 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 23:08 ,

Se iznajmuva renoviran stan vo centar na Stip

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 22:57 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:56 , ,

Stan pozadi Katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:53 , ,

Baraka so dogradba

Број на соби: 6
Површина: 170
Вчера 22:50 ,

Se iznajmuva stan vo Bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 22:49 , ,

Stan od 90m2 vo Centar Porta Bunjakovec

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 22:49 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
Вчера 22:48 ,

Banesa ne shitje Tetove

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 22:48 , ,

Stan Karposh

Број на соби: 2
Вчера 22:48 , ,

Stan Karposh

Број на соби: 2
Вчера 22:48 ,

Sobi i Studia

400 МКД / месечно

Вчера 22:48 ,

SOBI I STUDIA VO OHRID

400 МКД / дневно

Вчера 22:47 , ,

Se izdava stan vo Cair

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 22:47 , ,

Se prodava

Број на соби: 2
Вчера 22:47 , ,

Izdavam stan

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 22:47 , ,

Se prodava delumno renoviran stan 80m2

72 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 22:47 , ,

Трособен стан во нас.Козле

83 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:47 ,

SHITET BANESA -- SE PRODAVA STAN

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:47 , ,

IZDAVAM NAMESTEN STAN VO K.VODA RASADNIK

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:47 ,

Se iznajmuvaat 2 apartmani vo Ljubanista

Број на соби: 4
Вчера 22:47 ,

Se prodava Stan

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 22:47 , ,

Se izdava

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:47 ,

Се продава

Број на соби: > 10
Вчера 22:47 , ,

Singelic

115 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 22:46 ,

kuka na korzo

Број на соби: > 10

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои бараат и имаат потреба од објавување на огласи за изнајмување на недвижности?


Неверојатна понуда - понудата за недвижности на Пазар3 е одлична, а тоа се одлични вести доколку имате потреба од изнајмување на станови, куќи и вили, плацеви, соби, бидејќи се што треба да направите е да започнете со пребарување на огласи, или пак да објавите огласи за изнајмување на недвижности, бидејќи тие ќе Ви помогнат кон реализирање на вашата цел!


Тука, постои голем број на сопственици на недвижен имот кој што ќе Ви понудат разни викендици за издавање на една или повеќе вечери, станови за издавање скопје, викенд куќи, станови во влае, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, и на се останато, а во тоа ќе се уверите и самите!


Рекордна посетеност - благодарение на посетеноста на нашиот сајт која што надминува над 70 000 посетители, вашите огласи за изнајмување на недвижности секогаш ќе бидат ефикасни, бидејќи истите ќе бидат прочитани од широк спектар на луѓе!


Тоа само по себе значи дека нема да помине долго пред да вашето барање за изнајмување на недвижности се оствари!


Интуитивни алатки - на нашиот сајт, со само еден клик би можеле да објавите огласи за изнајмување на недвижности по кои што трагате веќе подолг период, но, се разбира, и да пребарувате огласи со само еден клик, благодарејќи им на полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите!Како да пребарате или објавите огласи за изнајмување на недвижности?


Пребарувањето и објавувањето на огласи е неверојатно лесен и едноставен процес на Пазар3 кој што бара од вас само еден клик пред истиот тој клик да Ви ја исполни вашата цел.


Но, сепак, постојат неколку работи на кои што треба да внимавате доколку сакате да добиете подобри резултати од пребарувањето, или пак од огласувањето, а истите ќе ги дознаете во овој момент.


Доколку сакате да пребарате огласи за изнајмување на недвижности, се што треба да направите е да ја искористите функционалноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него да внесете фрази кои соодејствуваат со вашата потреба - "изнајмување вила со базен","изнајмување викендици","куќа за изнајмување","огласи за изнајмување стан","дуќани за издавање" и сл.


Потоа, при притискање на копчето, на вам ќе Ви бидат понуди огласи чија природа потполно ќе биде во склад со тоа што го барате.


Ако пак, сакате да објавите огласи за изнајмување на недвижности, тогаш Ве охрабруваме да внимавате на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и прикачувањето на фотографија, бидејќи без разлика дали се работи за огласи за изнајмување на недвижности или пак за нешто др, сите огласи кои не ги исполнуваат овие критериуми, нема да бидат ефикасни.


За крај, објавете огласи за изнајмување на недвижности, и не заборавајте горенавадените совети да ги ставите во пракса, а останатото препуштете ни го нам и на големата посетеност на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации