Македонски | Shqip | English |

Oгласи за недвижности под кирија по екстра достапни цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со илјадници огласи за недвижности во кои се нудат станови под кирија во скопје, викендици за издавање skopje, издавање станови охрид, вили за изнајмување, изнајмување соби во охрид, викендици за издавање ширум познатите дестинации во Македонија, како и останати живеалишта на кои што можете да наидете од некоја позната агенција за недвижности на Пазар3!

Пазар3 Ви нуди беспрекорна прегледност на секакви огласи за недвижности под кирија, па затоа, започнете со пребарување уште веднаш и најдете викендици за издавање, гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности, или регистрирајте оглас за недвижности под кирија кои ќе бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!

05 мар. 20:53
Линк
, ,

Se izdava stan vo Taftalidze

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Вчера 18:35 , ,

Stan dvosoben vo Kisela Voda

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:35 , ,

Se izdava top ureden stan vo Gradski Zid Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 18:31 , ,

Kuka vo selo Jurumleri

Број на соби: 7
Површина: 170
Вчера 18:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Kisela Voda do ekonomsko

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 18:19 , ,

Dvosoben stan vo strog centar na Skopje

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 18:07 ,

Se izdava luksuzen apartman vo Centarot na gradot

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 18:06 ,

Se prodava nov stan 88kv

750 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 17:56 , ,

Dvosoben stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 17:55 , ,

Se iznajmuva lux stan

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 17:53 ,

Kuka od 70m2 vo Veles

6 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 17:53 , ,

Se izdava dvosoben stan

Број на соби: 3
Вчера 17:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Број на соби: > 10
Вчера 17:43 , ,

ITNO ITNO SE PRODAVA STAN

1 600 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 17:40
Линк
, ,

Se iznajmuva deloven prostor kaj Soborna

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 17:36 , ,

Se izdava renoviran i opremen stan vo Aerodrom

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 17:36 ,

Banes e re 75m2, ne ndertesen REMALL

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 17:35 , ,

Se izdava stan kaj katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:26 , ,

Se izdava samostojna kuka vo Kisela Voda

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 17:24 , ,

Se izdava kancelarija vo Debar Maalo

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:16 ,

Apartman vo Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 17:10 , ,

Se izdava namesten stan !

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 17:10 , ,

Se prodava namesten stan !!

59 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 17:02 , ,

STAN VO SKOPJE CENTAR 40m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 17:02 ,

APARTMANI OHRID KOJNSKO KAJ H METROPOL BELVI

450 МКД / дневно

Број на соби: 9
Вчера 16:59 , ,

Se izdava namesten stan na Ruzveltova

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:59 , ,

STAN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 16:58 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:56
Линк
, ,

KUKJA VO NASELBA ZDANEC

Број на соби: 9

Зошто Пазар3 е одлично место за пребарување и регистрирање на огласи за недвижности под кирија?

Одличен сајт за употреба - нашиот специјализиран сајт заедно со практичните алатки за користење ќе Ви овозможи да бидете во тек со сите огласи за недвижности кои се издаваат под кирија, а во истовреме, ќе Ви понуди и можност за да регистрирате сопствени огласи за недвижности, без разлика дали сте физичко лице или пак агенција за недвижности со само еден клик!

Имено, ако сте во потрага по недвижности, се што треба да направите е да го искористите полето за пребарување, во кое ќе можете да внесете клучни зборови кои асоцираат на вашата потреба - " се издава гарсоњера", "викендици за издавање skopje", "викендици за издавање", и слично, а при притискање на копчето, нашиот систем во истиот момент ќе Ви ги понуди сите огласи според она што го пребарувате!

Најголемо купопродажно место во Македонија - Пазар3 како најголемото купопродажно место во државата е одличен сајт сите ваши огласи за недвижности бидат видени, бидејќи нашата дневна посетеност надминува преку 70 000 посетители, а во истовреме, постојат многубројни агенции за недвижности кои ќе Ви понудат станови, вили, куќи, викендици, и соби за изнајмување по екстра поволни цени!

Совети за одбирање на недвижнини

При следење на сите огласи за недвижности, Пазар3 Ве советува да обрнете внимание на следниве огласи, со цел да направите лесен и ефикасен избор кој ќе биде соодветен со вашиот буџет!

Просечна кирија - секогаш бидете во тек со цените за недвижности, и следете огласи за недвижности особено ако сте во потрага по куќи, соби, викендици и станови за издавање, бидејќи на тој начин ќе ги намалите шансите да плаќате поголема кирија отколку што треба.

Агенции - секогаш целете кон тоа да разговарате со респектабилна агенција за недвижности, бидејќи на тој начин, Вие ќе бидете повеќе од сигурни дека недвижностите се веродостојни, па така, шансите за неправилен избор се сведени под минимум.

Локација - со оглед на фактот што на Пазар3 ќе можете да најдете стотици огласи за недвижности кои се распоредени на најразични локации, наш совет е секогаш да одберете гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности кои се во околина на училишта, болници и се разбира, на вашето работно место.

Населба - населбата е секако клучна за вас и вашето семејство, а на нашиот сајт ќе можете да најдете многубројни огласи во кои се издава стан во автокоманда, "издавам стан во ново лисиче", "стан во кисела вода" и слично, а наш совет е да одбирате населби кои имаат чиста околина и се тивки, иако тоа некогаш значи и повисоки цени.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации