Македонски | Shqip | English |

Oгласи за недвижности под кирија по екстра достапни цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со илјадници огласи за недвижности во кои се нудат станови под кирија во скопје, викендици за издавање skopje, издавање станови охрид, вили за изнајмување, изнајмување соби во охрид, викендици за издавање ширум познатите дестинации во Македонија, како и останати живеалишта на кои што можете да наидете од некоја позната агенција за недвижности на Пазар3!

Пазар3 Ви нуди беспрекорна прегледност на секакви огласи за недвижности под кирија, па затоа, започнете со пребарување уште веднаш и најдете викендици за издавање, гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности, или регистрирајте оглас за недвижности под кирија кои ќе бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Вчера 16:55 , ,

Izdavam sprat od kuka kompletno namesten

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 16:51 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 16:48 , ,

SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR APARTMENT FOR RENT

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:43 , ,

Se izdava ednosoben stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 16:39 , ,

Se izdava evtin odlicen stan vo Trnodol

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 16:39 , ,

Se izdava stan od 75m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:33 ,

Stan vo Strumica

Број на соби: > 10
Вчера 16:27 , ,

Kuca vo N.Zelezara

310 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 16:16 , ,

Se izdava stan vo Centar,Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 16:14 , ,

Stan Cair

Број на соби: 2,5
Вчера 16:14 ,

Se Izdava stan vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 16:11 ,

Sobi od 34m2 vo Ohrid

250 МКД / дневно

Вчера 16:11 , ,

SE IZDAVA STAN VO AVTOKOMANDA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:09 ,

Se izdava apartman

2 000 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 60
Вчера 16:06 , ,

Stan vo centarot na Skopje.

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 15:57 , ,

Rent of an apartment in the city center

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 15:53 , ,

Se izdava stan vo Novo Lisice

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 15:46 , ,

LUKSUZEN STAN VO KARPOS 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:45 , ,

Kuka vo Radisani

160 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 15:45 , ,

Se izdava kat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 15:42 , ,

Kuka vo naselba Indizkovo

40 000 МКД

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 15:39 , ,

Se izdava stan vo Avtokomanda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:36 , ,

Se izdava stan vo Taftalidze

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е одлично место за пребарување и регистрирање на огласи за недвижности под кирија?

Одличен сајт за употреба - нашиот специјализиран сајт заедно со практичните алатки за користење ќе Ви овозможи да бидете во тек со сите огласи за недвижности кои се издаваат под кирија, а во истовреме, ќе Ви понуди и можност за да регистрирате сопствени огласи за недвижности, без разлика дали сте физичко лице или пак агенција за недвижности со само еден клик!

Имено, ако сте во потрага по недвижности, се што треба да направите е да го искористите полето за пребарување, во кое ќе можете да внесете клучни зборови кои асоцираат на вашата потреба - " се издава гарсоњера", "викендици за издавање skopje", "викендици за издавање", и слично, а при притискање на копчето, нашиот систем во истиот момент ќе Ви ги понуди сите огласи според она што го пребарувате!

Најголемо купопродажно место во Македонија - Пазар3 како најголемото купопродажно место во државата е одличен сајт сите ваши огласи за недвижности бидат видени, бидејќи нашата дневна посетеност надминува преку 70 000 посетители, а во истовреме, постојат многубројни агенции за недвижности кои ќе Ви понудат станови, вили, куќи, викендици, и соби за изнајмување по екстра поволни цени!

Совети за одбирање на недвижнини

При следење на сите огласи за недвижности, Пазар3 Ве советува да обрнете внимание на следниве огласи, со цел да направите лесен и ефикасен избор кој ќе биде соодветен со вашиот буџет!

Просечна кирија - секогаш бидете во тек со цените за недвижности, и следете огласи за недвижности особено ако сте во потрага по куќи, соби, викендици и станови за издавање, бидејќи на тој начин ќе ги намалите шансите да плаќате поголема кирија отколку што треба.

Агенции - секогаш целете кон тоа да разговарате со респектабилна агенција за недвижности, бидејќи на тој начин, Вие ќе бидете повеќе од сигурни дека недвижностите се веродостојни, па така, шансите за неправилен избор се сведени под минимум.

Локација - со оглед на фактот што на Пазар3 ќе можете да најдете стотици огласи за недвижности кои се распоредени на најразични локации, наш совет е секогаш да одберете гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности кои се во околина на училишта, болници и се разбира, на вашето работно место.

Населба - населбата е секако клучна за вас и вашето семејство, а на нашиот сајт ќе можете да најдете многубројни огласи во кои се издава стан во автокоманда, "издавам стан во ново лисиче", "стан во кисела вода" и слично, а наш совет е да одбирате населби кои имаат чиста околина и се тивки, иако тоа некогаш значи и повисоки цени.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации