Македонски | Shqip | English |

Oгласи за недвижности под кирија по екстра достапни цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со илјадници огласи за недвижности во кои се нудат станови под кирија во скопје, викендици за издавање skopje, издавање станови охрид, вили за изнајмување, изнајмување соби во охрид, викендици за издавање ширум познатите дестинации во Македонија, како и останати живеалишта на кои што можете да наидете од некоја позната агенција за недвижности на Пазар3!

Пазар3 Ви нуди беспрекорна прегледност на секакви огласи за недвижности под кирија, па затоа, започнете со пребарување уште веднаш и најдете викендици за издавање, гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности, или регистрирајте оглас за недвижности под кирија кои ќе бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!

02 мар. 11:46
Линк
, ,

Se izdava namesten stan vo Centar

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5

Вчера 15:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 15:14 , ,

KUKA VO MADZARI NA 3 KATA

140 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 15:10 , ,

Stan od 80m2 vo Centar

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 15:10 , ,

Apartman za kratok prestoj Short stay apartment

20 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 15:08 , ,

Stan vo Micurin

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:59 , ,

Se izdava Kat od Kuka so Poseben nadvoresen Vlez

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 14:59 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:58 , ,

Kuka vo Przino

Број на соби: 7
Површина: 170
Вчера 14:57 ,

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 14:55 , ,

Stan vo Çair, Topansko Pole, Se izdava- Prodava

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:52 , ,

Se izdava stan 75m2 vo centar pozadi Univerzalna

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:50 , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:49 ,

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 14:46 ,

Apartmani vo Ohrid vo centralno podracje

Број на соби: 2
Вчера 14:42 , ,

Stan vo Aerodrom 80m2 so prekrasen raspored

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 14:39 ,

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:33 , ,

Se iznajmuva stan kaj Univerzalna Gradezen Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:32 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90

Зошто Пазар3 е одлично место за пребарување и регистрирање на огласи за недвижности под кирија?

Одличен сајт за употреба - нашиот специјализиран сајт заедно со практичните алатки за користење ќе Ви овозможи да бидете во тек со сите огласи за недвижности кои се издаваат под кирија, а во истовреме, ќе Ви понуди и можност за да регистрирате сопствени огласи за недвижности, без разлика дали сте физичко лице или пак агенција за недвижности со само еден клик!

Имено, ако сте во потрага по недвижности, се што треба да направите е да го искористите полето за пребарување, во кое ќе можете да внесете клучни зборови кои асоцираат на вашата потреба - " се издава гарсоњера", "викендици за издавање skopje", "викендици за издавање", и слично, а при притискање на копчето, нашиот систем во истиот момент ќе Ви ги понуди сите огласи според она што го пребарувате!

Најголемо купопродажно место во Македонија - Пазар3 како најголемото купопродажно место во државата е одличен сајт сите ваши огласи за недвижности бидат видени, бидејќи нашата дневна посетеност надминува преку 70 000 посетители, а во истовреме, постојат многубројни агенции за недвижности кои ќе Ви понудат станови, вили, куќи, викендици, и соби за изнајмување по екстра поволни цени!

Совети за одбирање на недвижнини

При следење на сите огласи за недвижности, Пазар3 Ве советува да обрнете внимание на следниве огласи, со цел да направите лесен и ефикасен избор кој ќе биде соодветен со вашиот буџет!

Просечна кирија - секогаш бидете во тек со цените за недвижности, и следете огласи за недвижности особено ако сте во потрага по куќи, соби, викендици и станови за издавање, бидејќи на тој начин ќе ги намалите шансите да плаќате поголема кирија отколку што треба.

Агенции - секогаш целете кон тоа да разговарате со респектабилна агенција за недвижности, бидејќи на тој начин, Вие ќе бидете повеќе од сигурни дека недвижностите се веродостојни, па така, шансите за неправилен избор се сведени под минимум.

Локација - со оглед на фактот што на Пазар3 ќе можете да најдете стотици огласи за недвижности кои се распоредени на најразични локации, наш совет е секогаш да одберете гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности кои се во околина на училишта, болници и се разбира, на вашето работно место.

Населба - населбата е секако клучна за вас и вашето семејство, а на нашиот сајт ќе можете да најдете многубројни огласи во кои се издава стан во автокоманда, "издавам стан во ново лисиче", "стан во кисела вода" и слично, а наш совет е да одбирате населби кои имаат чиста околина и се тивки, иако тоа некогаш значи и повисоки цени.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации