Македонски | Shqip | English |

Oгласи за недвижности под кирија по екстра достапни цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со илјадници огласи за недвижности во кои се нудат станови под кирија во скопје, викендици за издавање skopje, издавање станови охрид, вили за изнајмување, изнајмување соби во охрид, викендици за издавање ширум познатите дестинации во Македонија, како и останати живеалишта на кои што можете да наидете од некоја позната агенција за недвижности на Пазар3!

Пазар3 Ви нуди беспрекорна прегледност на секакви огласи за недвижности под кирија, па затоа, започнете со пребарување уште веднаш и најдете викендици за издавање, гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности, или регистрирајте оглас за недвижности под кирија кои ќе бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Вчера 14:28 , ,

Kuka od 444m2 vo Radishani 3 vlez

110 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 14:22 , ,

Kompletno namesten stan od 65m2 Taftalidze Mlecen

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:19 , ,

Se izdava stan od 78m2 vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:14 , ,

Se izdava stan od 100m2 vo Debar maalo

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 14:07 , ,

Stan vo Adora Flatiron

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 14:07 , ,

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
Вчера 14:05 , ,

Se izdava stan vo centar Vodno na visoko prizemje

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:04
Линк
, ,

Stan vo Cair

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:02 ,

KUKA VO SELO ORAOVICA

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 14:02 , ,

Se izdava trosoben opremen kaj TC Biser

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 14:01 , ,

Lux namesten stan vo Aerodorm blisku do Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:59 , ,

Se iznajmuva stan kaj Vero Taftalidze

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 13:59 , ,

SE IZNAJMUVAAT APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 2
Вчера 13:59 , ,

Se izdava stan pod kirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 13:52 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom novata zgrada Majcin dom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 13:44 , ,

Stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:43 , ,

Se izdava 4 soben stan vo Taftalidze 1

400 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
Вчера 13:37 , ,

Se izdava kuka vo Centar

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 13:37 , ,

Moderno namesten stan vo strog Centar

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:37 , ,

SE IZDAVA STAN VO NASELBA AERODROM

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 13:25 , ,

Kuka vo centarot na Gevgelija

Број на соби: 3,5
Површина: 110
Вчера 13:17 , ,

SE IZNAJMUVA CELOSNO RENOVIRAN I NAMESTEN STAN

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 13:14 , ,

Se iznajmuva vila na Vodno

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 100
Вчера 13:13 , ,

Shtepi ne lagjen Serave

59 000 ЕУР

Број на соби: 4

Зошто Пазар3 е одлично место за пребарување и регистрирање на огласи за недвижности под кирија?

Одличен сајт за употреба - нашиот специјализиран сајт заедно со практичните алатки за користење ќе Ви овозможи да бидете во тек со сите огласи за недвижности кои се издаваат под кирија, а во истовреме, ќе Ви понуди и можност за да регистрирате сопствени огласи за недвижности, без разлика дали сте физичко лице или пак агенција за недвижности со само еден клик!

Имено, ако сте во потрага по недвижности, се што треба да направите е да го искористите полето за пребарување, во кое ќе можете да внесете клучни зборови кои асоцираат на вашата потреба - " се издава гарсоњера", "викендици за издавање skopje", "викендици за издавање", и слично, а при притискање на копчето, нашиот систем во истиот момент ќе Ви ги понуди сите огласи според она што го пребарувате!

Најголемо купопродажно место во Македонија - Пазар3 како најголемото купопродажно место во државата е одличен сајт сите ваши огласи за недвижности бидат видени, бидејќи нашата дневна посетеност надминува преку 70 000 посетители, а во истовреме, постојат многубројни агенции за недвижности кои ќе Ви понудат станови, вили, куќи, викендици, и соби за изнајмување по екстра поволни цени!

Совети за одбирање на недвижнини

При следење на сите огласи за недвижности, Пазар3 Ве советува да обрнете внимание на следниве огласи, со цел да направите лесен и ефикасен избор кој ќе биде соодветен со вашиот буџет!

Просечна кирија - секогаш бидете во тек со цените за недвижности, и следете огласи за недвижности особено ако сте во потрага по куќи, соби, викендици и станови за издавање, бидејќи на тој начин ќе ги намалите шансите да плаќате поголема кирија отколку што треба.

Агенции - секогаш целете кон тоа да разговарате со респектабилна агенција за недвижности, бидејќи на тој начин, Вие ќе бидете повеќе од сигурни дека недвижностите се веродостојни, па така, шансите за неправилен избор се сведени под минимум.

Локација - со оглед на фактот што на Пазар3 ќе можете да најдете стотици огласи за недвижности кои се распоредени на најразични локации, наш совет е секогаш да одберете гарсоњери, соби, вили за изнајмување и други недвижности кои се во околина на училишта, болници и се разбира, на вашето работно место.

Населба - населбата е секако клучна за вас и вашето семејство, а на нашиот сајт ќе можете да најдете многубројни огласи во кои се издава стан во автокоманда, "издавам стан во ново лисиче", "стан во кисела вода" и слично, а наш совет е да одбирате населби кои имаат чиста околина и се тивки, иако тоа некогаш значи и повисоки цени.




Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации