Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Живеалишта

Денес 02:19
Линк
Агенција за недвижности , ,

STAN NA VODNO ODLICNA LOKACIJA

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80

Денес 15:18 Агенција за недвижности , ,

Nov stan od 40m2 vo Strog Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Кон почеток