Огласи за изнајмување на недвижности

Оваа категорија е наменета за сите кои што бараат или пак сакаат да објават огласи за изнајмување на недвижности од секаков тип, почнувајќи од огласи во кои се издава гарсоњера, дуќани за издавање, охрид соби за издавање, вила за изнајмување, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, станови капиштец, станови автокоманда, викенд куќи, викендици маврово, викендици пониква, викендици во берово и тн!


За таа цел, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на сите огласи за изнајмување на недвижности, или пак да објавите оглас во кој што јасно ќе ја наведете вашата потреба во која барате викендици за изнајмување, луксузни станови скопје, викенд куќи, монтажни викендици, викендици попова шапка, станови под кирија и сл, а останатото препуштете ни го нам и на огромната понуда на нашиот сајт!

Вчера 12:15
Линк
, ,

Stan vo Karpos 2

Број на соби: 2
26 јул. 19:26
Линк
, ,

Se izdava stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 19:25 , ,

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
Денес 19:23 , ,

Kuka vo Butel 2

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 19:22 , ,

Стан за издавање

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:19 , ,

Prazen dvosoben stan vo Debar Maalo Centar

11 999 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 8
Површина: 80
Денес 19:01 ,

Kuka vo Prilep od 120m2

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
Денес 19:00 , ,

SE IZDAVA STAN 70m2 VO CENTAR

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:58 , ,

Se izdava stan do Zebra

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 18:53 ,

Se izdavaat opremeni stanovi

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 18:51 , ,

Se iznajmuva namesten stan vo Aerodrom

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 18:50 , ,

Se iznajmuva apartman vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 18:49 , ,

Se izdavaat sobi za studentki i vraboteni

5 000 МКД / месечно

Денес 18:48 ,

Kuka vo Bitola

8 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 18:46 , ,

Se izdava stan na Vodno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 18:29 , ,

Se izdava nov namesten stan vo Aerodrom top lokacija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 18:27 , ,

Se izdava namesten stan od 48m2 vo Aerodrom

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 18:26 , ,

SE IZNAJMUVA STAN KAJ GRCKA AMBASADA

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:21 , ,

NOVA KUKA VO CAIR

Број на соби: 6
Денес 18:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 18:14 ,

Kuka vo Ohrid, vednas vsseliva, so ili bez mebel

Број на соби: 5
Површина: 200
Денес 18:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 18:11 , ,

Stan od 87m2 vo Novo Lisice

88 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:09 , ,

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 18:08 , ,

Se izdava stan kaj Skopjanka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Денес 18:06 , ,

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 18:01 ,

SE IZDAVA STAN

Број на соби: 2,5

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои бараат и имаат потреба од објавување на огласи за изнајмување на недвижности?


Неверојатна понуда - понудата за недвижности на Пазар3 е одлична, а тоа се одлични вести доколку имате потреба од изнајмување на станови, куќи и вили, плацеви, соби, бидејќи се што треба да направите е да започнете со пребарување на огласи, или пак да објавите огласи за изнајмување на недвижности, бидејќи тие ќе Ви помогнат кон реализирање на вашата цел!


Тука, постои голем број на сопственици на недвижен имот кој што ќе Ви понудат разни викендици за издавање на една или повеќе вечери, станови за издавање скопје, викенд куќи, станови во влае, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, и на се останато, а во тоа ќе се уверите и самите!


Рекордна посетеност - благодарение на посетеноста на нашиот сајт која што надминува над 70 000 посетители, вашите огласи за изнајмување на недвижности секогаш ќе бидат ефикасни, бидејќи истите ќе бидат прочитани од широк спектар на луѓе!


Тоа само по себе значи дека нема да помине долго пред да вашето барање за изнајмување на недвижности се оствари!


Интуитивни алатки - на нашиот сајт, со само еден клик би можеле да објавите огласи за изнајмување на недвижности по кои што трагате веќе подолг период, но, се разбира, и да пребарувате огласи со само еден клик, благодарејќи им на полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите!Како да пребарате или објавите огласи за изнајмување на недвижности?


Пребарувањето и објавувањето на огласи е неверојатно лесен и едноставен процес на Пазар3 кој што бара од вас само еден клик пред истиот тој клик да Ви ја исполни вашата цел.


Но, сепак, постојат неколку работи на кои што треба да внимавате доколку сакате да добиете подобри резултати од пребарувањето, или пак од огласувањето, а истите ќе ги дознаете во овој момент.


Доколку сакате да пребарате огласи за изнајмување на недвижности, се што треба да направите е да ја искористите функционалноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него да внесете фрази кои соодејствуваат со вашата потреба - "изнајмување вила со базен","изнајмување викендици","куќа за изнајмување","огласи за изнајмување стан","дуќани за издавање" и сл.


Потоа, при притискање на копчето, на вам ќе Ви бидат понуди огласи чија природа потполно ќе биде во склад со тоа што го барате.


Ако пак, сакате да објавите огласи за изнајмување на недвижности, тогаш Ве охрабруваме да внимавате на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и прикачувањето на фотографија, бидејќи без разлика дали се работи за огласи за изнајмување на недвижности или пак за нешто др, сите огласи кои не ги исполнуваат овие критериуми, нема да бидат ефикасни.


За крај, објавете огласи за изнајмување на недвижности, и не заборавајте горенавадените совети да ги ставите во пракса, а останатото препуштете ни го нам и на големата посетеност на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации