Огласи за изнајмување на недвижности

Оваа категорија е наменета за сите кои што бараат или пак сакаат да објават огласи за изнајмување на недвижности од секаков тип, почнувајќи од огласи во кои се издава гарсоњера, дуќани за издавање, охрид соби за издавање, вила за изнајмување, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, станови капиштец, станови автокоманда, викенд куќи, викендици маврово, викендици пониква, викендици во берово и тн!


За таа цел, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на сите огласи за изнајмување на недвижности, или пак да објавите оглас во кој што јасно ќе ја наведете вашата потреба во која барате викендици за изнајмување, луксузни станови скопје, викенд куќи, монтажни викендици, викендици попова шапка, станови под кирија и сл, а останатото препуштете ни го нам и на огромната понуда на нашиот сајт!


24 јул. 11:46 , ,

Se izdava garsonjera namestena

1 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
15 мај 20:05 ,

Villa Nikola Ohrid

1 МКД / месечно

23 апр. 20:37 , ,

Prodavam ili menuvam za stan

1 МКД

Број на соби: 6
Површина: 150
07 апр. 23:12 ,

Sprat od kuka

1 МКД

Број на соби: 3
06 апр. 22:59 , ,

Се издава стан на Плоштад

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
25 мар. 21:17 , ,

Se izdava namesten stan vo Kapistec

1 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40
22 мар. 19:33 , ,

Se izdava soba

1 МКД / месечно

20 мар. 20:15 ,

Se iznajmuva vila Nize Pole Pelister

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 160
18 мар. 08:50 , ,

Izdavam sobi

1 МКД / месечно

17 мар. 06:01 ,

stan vo Ohrid

1 МКД

Број на соби: 3
16 мар. 18:01 , ,

Се издава стан на Плоштад

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
22 фев. 23:35 ,

Prodava kuka

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 100
16 фев. 22:23 ,

NOV LUKSUZEN STAN BO CENTAROT NA GRADOT

1 МКД / месечно

Број на соби: 7
10 фев. 20:24 , ,

издавам еднособен стан 30м2 погоден за канцеларија

1 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
02 фев. 20:49 , ,

Se izdava ednosoben stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
31 јан. 18:27 , ,

IZDAVAM DVSOBEN STAN VO NAS.ZELEZARA

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
28 јан. 20:03 ,

Se prodava kukja

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 90
26 јан. 08:55 , ,

Se izdava stan ka Gorgi dimitrov

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
23 јан. 11:14 ,

Куќа

1 МКД

Број на соби: 4
22 јан. 21:28 , ,

Се продава

1 МКД

Број на соби: 2,5
Површина: 90
18 јан. 16:50 , ,

Куќа во с. Ново Село

1 МКД

Број на соби: 6
Површина: 90
16 јан. 23:22 , ,

Slobodna soba

1 МКД / месечно

Број на соби: 4
12 јан. 13:32 ,

Se prodava kuka kaj avtobuskata

1 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40
02 јан. 21:59 , ,

kukja vo trubarevo

1 МКД

Број на соби: 5
28 дек. 06:39 ,

Se prodava kukja

1 МКД

Број на соби: 6
Површина: 150
20 дек. 16:45 , ,

Се издава куќа

1 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 80

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои бараат и имаат потреба од објавување на огласи за изнајмување на недвижности?


Неверојатна понуда - понудата за недвижности на Пазар3 е одлична, а тоа се одлични вести доколку имате потреба од изнајмување на станови, куќи и вили, плацеви, соби, бидејќи се што треба да направите е да започнете со пребарување на огласи, или пак да објавите огласи за изнајмување на недвижности, бидејќи тие ќе Ви помогнат кон реализирање на вашата цел!


Тука, постои голем број на сопственици на недвижен имот кој што ќе Ви понудат разни викендици за издавање на една или повеќе вечери, станови за издавање скопје, викенд куќи, станови во влае, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, и на се останато, а во тоа ќе се уверите и самите!


Рекордна посетеност - благодарение на посетеноста на нашиот сајт која што надминува над 70 000 посетители, вашите огласи за изнајмување на недвижности секогаш ќе бидат ефикасни, бидејќи истите ќе бидат прочитани од широк спектар на луѓе!


Тоа само по себе значи дека нема да помине долго пред да вашето барање за изнајмување на недвижности се оствари!


Интуитивни алатки - на нашиот сајт, со само еден клик би можеле да објавите огласи за изнајмување на недвижности по кои што трагате веќе подолг период, но, се разбира, и да пребарувате огласи со само еден клик, благодарејќи им на полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите!Како да пребарате или објавите огласи за изнајмување на недвижности?


Пребарувањето и објавувањето на огласи е неверојатно лесен и едноставен процес на Пазар3 кој што бара од вас само еден клик пред истиот тој клик да Ви ја исполни вашата цел.


Но, сепак, постојат неколку работи на кои што треба да внимавате доколку сакате да добиете подобри резултати од пребарувањето, или пак од огласувањето, а истите ќе ги дознаете во овој момент.


Доколку сакате да пребарате огласи за изнајмување на недвижности, се што треба да направите е да ја искористите функционалноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него да внесете фрази кои соодејствуваат со вашата потреба - "изнајмување вила со базен","изнајмување викендици","куќа за изнајмување","огласи за изнајмување стан","дуќани за издавање" и сл.


Потоа, при притискање на копчето, на вам ќе Ви бидат понуди огласи чија природа потполно ќе биде во склад со тоа што го барате.


Ако пак, сакате да објавите огласи за изнајмување на недвижности, тогаш Ве охрабруваме да внимавате на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и прикачувањето на фотографија, бидејќи без разлика дали се работи за огласи за изнајмување на недвижности или пак за нешто др, сите огласи кои не ги исполнуваат овие критериуми, нема да бидат ефикасни.


За крај, објавете огласи за изнајмување на недвижности, и не заборавајте горенавадените совети да ги ставите во пракса, а останатото препуштете ни го нам и на големата посетеност на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации