Македонски | Shqip | English |

Продажба и купување на Живеалишта

Секакви видови на Недвижнини се продаваат и купуваат на Пазар3.мк! Доколку продавате куќа, стан, викендица, плац, и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате куќа, стан, викендица, плац и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!

Вчера 14:20
Линк
, ,

Stan vo Karpos 4

900 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 10:54 , ,

Stan vo Debar Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:53 ,

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 10:52 , ,

Se izdava stan vo Dzevahir Sky City

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:52 ,

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
Денес 10:51 ,

Vila od 150m2 vo Naselba Feta

Број на соби: 3
Површина: 150

Продажба и купување на Недвижности - Пазар3 огласи

Во категоријата "Живеалишта" се купуваат и продаваат Станови, Куќи/Вили, Плацови/Ниви и фарми, Соби, Бараки и Гаражи, Викендици, и недвижности во странство.

 

Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток