Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 септ. 09:31
Link:
Станови , Охрид

Stan so dvor

Број на соби: 2

Денес 13:30 Куќи/Вили , Охрид

Kuka kaj Crnogorci Ohrid

165 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 11:25 Станови , Охрид

Letuvajte vo deluks apartmani na sama plaza vo Pestani

70 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:53 Станови , Охрид

Se izdavaat apartmani vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 07:06 Станови , Охрид

last minute exluziv-last minute exluzivno

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 07:06 Станови , Охрид

Се изнајмува гарсоњера

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 07:04 Куќи/Вили , Охрид

��SHITET Apartament në Korcë, Qender, ⏰ mbrapa Teatrit

32 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 07:04 Станови , Охрид

��SHITET Apartament në Korcë, Qender, ⏰ mbrapa Teatrit

32 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 00:39 Станови , Охрид

Apartmani Stojanoski

Број на соби: 3
Вчера 18:38 Станови , Охрид

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 17:16 Станови , Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
Вчера 16:38 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 50m2

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 12:53 Соби , Охрид

Se izdavaat apartmani Dudan vo Ohrid

25 ЕУР / месечно

Вчера 12:53 Соби , Охрид

Soba vo strogi Centar na Ohrid

350 МКД / дневно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации