Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор izdavanje,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: izdavanje | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 13:10 , ,

Se iznajmuva namesten stan vo Cevahir Sky City

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:40 , ,

Se izdava stan vo strog Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 13:29 , ,

Prazen stan nasproti Soboren hram

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
26 мај 11:00 , ,

Se izdava ednosoben stan vo Kisela Voda

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
25 мај 19:11 ,

Prekrasno duplex studio na Ohridskoto ezero

22 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
25 мај 13:57 , ,

Izdavanje ednosoben namestena Stan

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
15 мај 10:01 , ,

Stan za iznajmuvanje / izdavanje

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 09:43 , ,

Stan za iznajmuvanje / izdavanje

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 мар. 11:30 , ,

Se izdava prazen stan nasproti Soborna crkva

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
26 мар. 10:12 , ,

Se izdava namestena kuka od 70m2 nasproti Brikolaz

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
25 фев. 16:16 , ,

Prekrasen stan za izdavanje vo Aerodrom

200 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 60
25 фев. 04:23 , ,

Nedviznosti vo Solun

78 000 ЕУР

Број на соби: 1
23 фев. 14:03 , ,

Garsonjera namestena vo prizemna kuka so poseben vlez

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
18 дек. 07:09 , ,

Se izdava namesten stan vo Crnice

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 дек. 12:31 , ,

Se izdava namestena garsonjera vo prizemna kuka vo Crnice

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
30 ноем. 21:56 , ,

Stan pozadi Katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување izdavanje | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации