Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:58
Линк
Агенција за недвижности , ,

Apartmani za kratok prestoj Skopje

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 40
02 дек. 09:13
Линк
, ,

Se izdava stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 15:31 , ,

Se iznajmuva kuka na ulica Stogovo 20b Kozle

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 15:21
Линк
, ,

Se izdava stan vo semejna zgrada

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Денес 15:13
Линк
, ,

Renoviran stan vo blizina na East Gate Mall

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 14:01 , ,

Продавам куќа во Ченто 100m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 13:59 , ,

Se izdava namesten cetvorosoben stan vo Centar

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 13:29 , ,

Se iznajmuva stan vo Kozle.

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:59 , ,

TROSOBEN STAN 72m2 Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 12:49 , ,

Se iznajmuva nov cetvorosoben stan 80m2 vo Crnice Vodno

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 12:44 , ,

Stan vo Gorce Petrov

58 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:41 Агенција за недвижности , ,

Se izdava prazen dvosoben stan vo Hrom

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:32
Линк
, ,

Kuka i deloven prostor Matka

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 12:27 , ,

Nov namesten stan vo Debar Maalo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:16 , ,

Kuka vo Vlae

135 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 11:46 , ,

Se iznajmuva stan vo Karpos 3

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации