Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор so dvor,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: so dvor | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 мај 13:10 , ,

Kuka od 120m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
19 мај 11:37 , ,

Kuka vo Dolno Lisice

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
12 мај 18:38 , ,

Kuka so dvor vo Lisice

1 650 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 мај 23:21
Линк
, ,

Se izdava 3 soben stan vo Reonski Centar-Aerodrom

15 500 МКД / месечно

Број на соби: 3
15 мар. 23:11 , ,

Odlicna kuka od 200m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
28 фев. 09:46 , ,

Kuka vo Lisice

Број на соби: 3,5
Површина: 100
22 фев. 23:27 , ,

Se izdava namestena garsonjera

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
22 фев. 23:07 , ,

Se izdava ednosoben namesten stan

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
26 јан. 11:22 , ,

Ubav stan na prizemje so dvor vo Novo Lisice

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 јан. 23:37 , ,

Se izdava stan vo Novo Lisice

Број на соби: 2
Површина: 30
23 дек. 15:57 , ,

Ubavo stance na prizemje so dvor

190 МКД / месечно

Број на соби: 2
28 ноем. 13:27 , ,

Se izdava stan od 60m2 so dvor vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
28 ноем. 12:15 , ,

Namestena kuka Aerodrom

Број на соби: 5
Површина: 200
28 ноем. 11:43 , ,

Stan vo Novo Lisice

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 ноем. 19:51 , ,

Se izdava kuka vo naselba Lisice

Број на соби: 2
Површина: 50
26 ноем. 09:15 , ,

Stan vo Aerodrom na preubava lokacija

Број на соби: 2
Површина: 50
07 окт. 20:41 , ,

Stan vo Novo Lisice od 35m2

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 септ. 20:29 , ,

Kuka/Zivealiste

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување so dvor | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации