Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 12:11
Линк
, ,

Se izdava nova garsonjera

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 22:37
Линк
, ,

Se iznajmuva nov luksuzno opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60

08 апр. 20:47 , ,

Se izdava nov stan od 45m2 vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 апр. 17:52 , ,

Izdavam namesten stan od 50m2 vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 апр. 08:47 , ,

Stan od 68m2 vo Aerodrom

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 апр. 19:25 , ,

Stan od 59m2 vo Aerodrom

62 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 апр. 18:27 , ,

Se izdava komletno namesten stan vo Nas Lisice

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
04 апр. 21:10 , ,

Stan od 63m2 vo Aerodrom

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 апр. 19:49 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN SPRAT OD KUKA OD 120M2 AERODROM

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
01 апр. 15:31 , ,

Stan od 67m2 vo Aerodrom

57 000 ЕУР

Број на соби: 4
01 апр. 15:26 , ,

Stan od 50m2 Novo Lisice

43 000 ЕУР

Број на соби: 2
31 мар. 20:19 , ,

Stan od 65m2 vo Novo Lisice

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 мар. 18:13 , ,

Se izdava stan od 45m2 vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
29 мар. 18:05 , ,

Trosoben stan od 77m2 vo Aerodrom

78 500 ЕУР

Број на соби: 3
29 мар. 11:52 , ,

Ednosoben stan vo blizina na zeleznicka

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
28 мар. 20:26 , ,

Stan od 65m2 vo Novo Lisice

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 мар. 10:40 , ,

Stan od 61m2 vo Skopje

61 840 ЕУР

Број на соби: 3
27 мар. 12:06 , ,

Kuka od 170m2 novogradba vo Lisice itno

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 170
27 мар. 12:01 , ,

Se izdava namestena soba vo Skopje

100 ЕУР / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации