Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 13:04
Линк
, ,

Se iznajmuva stan vo Karpos od 52m2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 мај 10:35
Линк
, ,

Stan na prizemje vo Taftalidze 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 мај 22:28
Линк
, ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karpos 1

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60

Денес 09:35 , ,

Stan vo naselba Kozle od 40m2

54 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:53
Линк
, ,

SE IZDAVA LUX STAN VO KARPOS 3 DO CITY MALL

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 22:37 , ,

Nov luksuzen stan vo Taftalidze na Praska

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:37 , ,

Nov stan 80m2 Avtokomanda

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 21:11
Линк
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 19:37 , ,

Se prodava

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:15 , ,

Stan dupleks od 134m2

160 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 12:39 , ,

Kuka vo Vlae

117 500 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 12:39 , ,

Izdavam stan vo Karpos 1

Број на соби: 3
Вчера 12:32 , ,

Dvosoben stan vo Kozle od 60m2

83 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 11:05 , ,

Se izdava stan vo City Garden

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 мај 23:49
Линк
, ,

Renovirana kukja vo elitniot del na Bardovci

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
20 мај 21:41 , ,

Se prodava

Број на соби: 2
20 мај 21:35 , ,

Stan od 54m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
20 мај 12:31 , ,

Renoviran dvosoben stan vo Taftalidze 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
20 мај 12:20
Линк
, ,

Kuka vo Taftalidze 2

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 мај 11:14 , ,

Stan 55m2 so dve spalni vo gradba vo Karpos 4

77 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 мај 10:51 , ,

Garsonjera vo gradba vo Karpos 4

45 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
20 мај 10:51 , ,

Stan 36m2 so edna spalna vo gradba vo Karpos 4

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
20 мај 10:10
Линк
, ,

Se izdava namesten stan

14 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
20 мај 09:29 , ,

160 м2, Нова Градба во Тафталиџе 2

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 160

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации