Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 08:02
Линк
, ,

Se izdava namesten stan vo Crnice kaj Kam market

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Вчера 16:12 , ,

Se izdava namesten stan so parking mesto

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:31 , ,

Stan 57m2 Kisela Voda

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:37 , ,

Kat od kuka namesten so poseben nadvoresen vlez

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 08:35 , ,

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
29 јун. 19:13 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
29 јун. 16:25 , ,

Se izdava stan so dve spalni vo Rampa Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
28 јун. 22:09 , ,

Izdavam stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 јун. 21:53 , ,

Izdavam nov stan vo Kisela voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 јун. 21:23 , ,

Se izdava nov polunamesten stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
28 јун. 17:23 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


dracevo kisela voda se prodava pintija crnice Kuka przino stan birtija\ pripor garsonjera црниче sopiste kuki Се продава terasa rasadnik 11 oktomvri baraka prodazba na stanovi vo skopje od gradezni firmi продава kisela voda rampa sampionce crnice гарсоњера Prazen nov plac vodno adora flatiron se prodava kuka монтажна Недвижности припор купување duplex Dom za slepi cela makedonija двор Stanovi za prodavane vo k voda kuli rasadnik lisice drenak slepi дан мар sampionce sonce suteren jabolce Sopiste Соње ul. O.Prica stan дрвена Празен сопиште 48000 се продава стан во кисела вода 53 000 се продава стан во кисела вода се продавастан во кисела вода stan vo kisela voda stan dupleks kaj stara rampa novi prazen ѓоргисугаре јаболце водно park toyota corolla sprat vo kuka sprat vo kuka vo Przino, poseben stan na sprat vo kuka vo Przino, Se prodava poseben stan na sprat vo kuka vo Przino, STAN VO CRNICE SO CUVSTVO DEKA STE VO KUKA zeleznicka Gorno Sonje 20000 Петровец turkce birtija stan za izdavanje stan za izdavanje Hali za proizvodstvo ecinrc samoionce nov рампа 20 до 30 мк плац пржино плац црниче staklara радишани словенска финска 150 evra Prazna

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации