Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор rasadnik,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: rasadnik | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 мај 18:17 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
17 мај 18:23 , ,

=IZDVAM NAMESTEN 75M2 STAN VO K. VODA=

5 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 мај 13:18 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
06 мај 19:52 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda Rasadnik

Број на соби: 2
Површина: 40
26 апр. 07:58 , ,

Se izdava stan vo Rasadnik nas. Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
08 апр. 11:41 , ,

Stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 мар. 01:51 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 мар. 19:17 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
01 мар. 10:28 , ,

Luksuzen stan vo Rasadnik

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
23 фев. 11:05 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda Rasadnik

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 фев. 21:52 , ,

Se izdava prazen stan vo Rasadnik

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
11 фев. 17:47 , ,

Prekrasen stan vo Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 фев. 12:14 , ,

Se izdava nov stan vo Rasadnik Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
16 јан. 09:33 , ,

izdavam stan

150 ЕУР

Број на соби: 1
25 дек. 14:12 , ,

Se izdava stan 46m2 vo Kisela Voda Rasadnik

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 ноем. 21:57 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
30 ноем. 10:51 , ,

Nov Stan od 58m2 vo Kisela Voda Rasadnik

58 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
29 ноем. 10:59 , ,

Se izdava stan vo Rasadnik nas. Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
28 ноем. 12:15 , ,

Se izdava namesten stan 43m2 Rasadnik

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 ноем. 10:13 , ,

Se iznajmuva stan vo Rasadnik

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување rasadnik | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации