Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор garsonjera,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: garsonjera | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:11
Линк
, ,

Se izdava stan garsonjera Centar 30m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
07 авг. 22:35
Линк
, ,

Se izdava namestena garsonjera

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Вчера 17:11
Линк
, ,

Se izdava stan garsonjera Centar 30m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Вчера 14:13 , ,

Se izdava stan vo Centar Univerzalna Sala

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Вчера 11:19 , ,

Se izdava luksuzno namestena garsonjera vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 11:08 , ,

Se izdava garsonjera na Ruzveltova

Број на соби: 1
Површина: 40
07 авг. 22:35
Линк
, ,

Se izdava namestena garsonjera

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
07 авг. 18:39 , ,

Se Izdava Garsonjera Centar Rampa Opremena

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
06 авг. 18:39 Агенција за недвижности , ,

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
05 авг. 18:59
Линк
, ,

KOMPLETNO NAMESTENA GARSONJERA

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
05 авг. 10:52 , ,

Se izdava garsonjera Karpos1

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
04 авг. 19:18 , ,

Izdavam garsonjera 30 m2 komplet namestena

Број на соби: 2
Површина: 30
04 авг. 13:03 , ,

Se izdava namestena garsonjera vo Skopjanka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
04 авг. 10:47 Агенција за недвижности , ,

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
01 авг. 11:44 , ,

Se izdava garsonjera sproti Intermeco i Vodenica 30m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
01 авг. 11:06 , ,

Se izdava Garsonjera na Vodno

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
29 јул. 10:02 , ,

Se izdava namestena garsonjera Kisela Voda Rasadnik

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
28 јул. 13:47 , ,

Se izdava namestena garsonjera vo Centar 34m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
27 јул. 16:36
Линк
, ,

Kino Karpos - Garsonjera vo Debar Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
27 јул. 11:46 , ,

Garsonjera vo Kapistec 26m2

42 000 ЕУР

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување garsonjera | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации