Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 авг. 12:56
Линк
, ,

Stan vo Karposh 2 58m2

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:29
Линк
, ,

Se izdava stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
26 јул. 14:51
Линк
, ,

Se iznajmuva kompletno opremen stan Centar kaj Soboren Hram

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60

Вчера 23:33 , ,

Se izdava stan vo Taftalidze 2

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:25 , ,

Стан Карпош 3 Поволно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:55 , ,

Se izdava stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:53 , ,

Stan vo Topansko Pole

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 21:16 , ,

Se izdava stan vo Kozle na kraj od Kapistec

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:13 , ,

Ekstra ekskluziven stan so dvor vo Debar Maalo

700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 19:52 , ,

Se iznaјmuva trosoben stan vo Kozle sproti Olimpiko

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:13 , ,

Se izdava kompletno opremen stan vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 19:05
Линк
, ,

Se izdava stan vo Cair, kompletno opremen

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:39 , ,

Se izdava kompletno renoviran stan vo strog Centar

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Вчера 18:29 , ,

Namesten stan od 91m2

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 17:37 , ,

Se izdava kompletno opremen stan Karpos 1 Tehnicki

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 17:11
Линк
, ,

Lux stan vo Dzevahir

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 17:11
Линк
, ,

Se izdava stan garsonjera Centar 30m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Вчера 16:51 , ,

SE IZDAVA LUKSUZNO OPREMEN STAN

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 16:26 , ,

Se iznajmuva stan sloboden od 15.08.2022

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:12 , ,

Se izdava namesten stan so parking mesto

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:40 , ,

Se izdava trosoben stan vo Gradski Zid

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 15:15
Линк
, ,

Se izdava celosno renoviran stan na centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации