Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор garsonjera,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: garsonjera | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 јун. 15:06 ,

Garsonjera vo Stip

18 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
20 јун. 14:34
Линк
,

Garsonjera vo Senjak

18 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
11 јул. 20:06 ,

Se izdava garsonjera vo centarot na Stip

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
20 јан. 16:41 ,

Se izdava garsonjera vo Stip

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
27 септ. 20:34 ,

Garsonjera od 25m2 vo stip

Број на соби: 1,5
12 апр. 12:50 ,

Kupuvam garsonjera vo Stip

10 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 20
26 ноем. 08:21 ,

Garsonjera od 26m2 vo Stip

18 000 ЕУР

Број на соби: 1
31 авг. 23:25 ,

Se izdava garsonjera blizu elektro distribucija

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
02 јун. 15:41 ,

Garsonjera vo Stip

14 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
03 апр. 23:59 ,

Garsonjera vo naselba Senjak 3

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
22 јан. 20:42 ,

Se iznajmuva garsonjera vo Stip

Број на соби: 1
27 дек. 12:52 ,

Se Izdava Garsonjera

Број на соби: 1,5
06 ноем. 13:59 ,

Garsonjera za studenti Studio apartment

4 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
10 јул. 20:30 ,

Garsonjera vo Stip

Број на соби: 1,5
Површина: 30
10 јул. 13:19 ,

Izdavam stan vo Stip

Број на соби: 1,5
Површина: 30
23 јун. 22:48 ,

Stan vo Centarot na gradot

27 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 мај 16:21 ,

GARSONJERA 33M2 VO STIP

Број на соби: 2
22 јан. 17:08 ,

Se izdava garsonjera samo za studenti

1 500 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
15 дек. 22:47 ,

Garsonjera vo centarot na Stip

22 500 ЕУР

Број на соби: 1
21 ноем. 13:41 ,

Garonjera od 24m2 vo Stip

Број на соби: 1,5
13 јул. 19:23 ,

Garsonjera od 23m2 vo Stip

12 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
11 јун. 21:58 ,

Garsonjera od 30m2 vo Stip

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
31 мај 00:11 ,

Garsonjera od 22m2 vo Senjak 2

14 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
03 мар. 15:37 ,

Garsonjera od 20m2 vo Stip

15 000 ЕУР

Број на соби: 1
11 јан. 17:42 ,

Iznajmuvanje na garsonjera vo Stip

4 500 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
11 јан. 17:26 ,

Izdavanje na garsonjera 30m2 vo Stip

5 000 МКД / месечно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување garsonjera | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • GARSONJERA во категорија Станови
  • garsonjera во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • garsonjera во категорија Станови
  • Garsonjera во категорија Живеалишта
  • garsonjera во категорија Работа од дома
  • Garsonjera во категорија Работа
  • garsonjera во категорија Цимер/ка
  • Garsonjera во категорија Мебел/Инвентар и Уредување
  • garsonjera во категорија Земјоделски и Шумски возила
  • garsonjera во категорија Транспорт и Дистрибуција

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации