Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор senjak,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: senjak | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мар. 11:29 ,

Se izdava Garsonera

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
14 мар. 10:47 ,

Se izdava stan vo naselba Senjak

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
09 мар. 14:43 ,

Se izdava garsonera vo Senjak 4

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
10 авг. 20:08 ,

Se izdava stan 65m2 vo naselba Senjak

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 јан. 16:41 ,

Se izdava garsonjera vo Stip

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
08 ноем. 20:36 ,

Se izdava stan od 58m2 vo naselba Senjak

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
23 окт. 18:50 ,

Se proda stan

Број на соби: 2,5
22 авг. 09:58 ,

Se prodava stan

Број на соби: 4
Површина: 100
02 мар. 14:17 ,

Se izdava stan 50m2 nas.Senjak 3

Број на соби: 3
Површина: 50
27 окт. 20:38 ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 80
17 септ. 16:32 ,

Stan vo Stip od 56m2

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
11 септ. 23:53 ,

STAN OD 53m2 VO NASELBA SENJAK STIP

24 500 ЕУР

Број на соби: 2
07 авг. 15:22 ,

Stan od 45m2 vo Stip

Број на соби: 3
05 авг. 19:41 ,

Stan od 120m2 vo Senjak 4

450 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
26 јул. 01:37 ,

Stan vo Senjak 4sproti top invest

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 јул. 18:46 ,

Stan 120m2 vo Senjak IV prva zolta

450 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
10 јун. 23:31 ,

Dvosoben stan vo Senjak 2

31 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
02 јун. 15:41 ,

Garsonjera vo Stip

14 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
14 мај 21:06 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 2
Површина: 40
03 апр. 23:59 ,

Garsonjera vo naselba Senjak 3

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
28 мар. 15:42 ,

Stan 83m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 фев. 00:28 ,

Stan naselba Senjak sproti ucilisteto

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 дек. 15:53 ,

Stan vo Senjak 2

Број на соби: 3
18 окт. 18:27 ,

Stan vo Senjak 2

Број на соби: 6
24 авг. 23:43 ,

Kuka vo Stip

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
23 авг. 13:11 ,

Stanovi za iznajmuvanje Apartments for rent

Број на соби: 2,5
Површина: 60
05 мај 17:33 ,

STAN VO SENJAK 4

Број на соби: 3
15 фев. 22:35 ,

Se izdava stan vo Stip

Број на соби: 2
Површина: 50
15 јан. 11:50 ,

Stan vo Senjak 61m2

Број на соби: 3
28 дек. 07:52 ,

Stan vo naselba senjak Stip

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување senjak | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

senjak senjak 5 senjak

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации