Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 фев. 17:35 ,

Izdravam stan 40m2 vo Stip

Број на соби: 1,5
24 фев. 21:05 ,

Kuka od 120m2 vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 120
24 фев. 18:36 ,

Kuka vo strogiot centar na gradot itno

15 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 17:50 ,

Stan od 65m2 vo Stip

38 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 фев. 11:24 ,

Vila od 150m2 vo Stip vo mesnosta Suitlak

Број на соби: 3
Површина: 150
19 фев. 17:56 ,

Sprat od kuka 120m2 vo Senjak 3 poseben vlez

Број на соби: 4
Површина: 120
15 фев. 18:17 ,

Kuka od 200m2 vo Stip

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
14 фев. 20:58 ,

Kuka vo centarot na sv. Nikole

14 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 фев. 23:06 ,

Stan od 65m2 vo centarot na Stip

44 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 фев. 09:38 ,

Stan od 75m2 vo centarot na gradot

38 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 фев. 09:22 ,

Garsonera vo centarot na gradot

Број на соби: 1,5
10 фев. 22:15 ,

Extra opremeni apartmani po extra ceni vo Stip

Број на соби: > 10
10 фев. 21:35 ,

Se izdava stan od 40m2 vo Stip

Број на соби: 2
10 фев. 20:13 ,

Kuka vo strog centar na Stip itno

15 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
10 фев. 19:05 ,

Kuka 130m2 vo Stip

Број на соби: 6
Површина: 130
10 фев. 18:45 ,

Stan od 64m2 vo Stip

Број на соби: 3
08 фев. 19:47 ,

KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Број на соби: 4
Површина: 190
07 фев. 17:13 ,

SE IZDAVA SOBA OD 30m2 VO STIP

4 500 МКД / месечно

02 фев. 17:06 ,

Stan vo centarot na gradot

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 фев. 17:28 ,

Villa Pluzdino

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
31 јан. 18:58 ,

Se izdava stan za studenti vo naselba Levaci

Број на соби: 2
31 јан. 12:01 ,

Sprat od kuka vo centarot na Stip

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 јан. 18:35 ,

STAN 74m2 vo strog centar pozadi NAMA

750 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
30 јан. 11:38 ,

STAN 45M2 VO STIP

37 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
28 јан. 13:33 ,

Se izdava stan za studenti vo Stip

Број на соби: 3
27 јан. 13:34 ,

STAN VO 8-MI NOEMVRI 68m2

34 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 јан. 20:09 ,

Se izdava stan 85m2 vo Stip

7 500 МКД / месечно

Број на соби: 3
25 јан. 00:55 ,

Kuka od 146m2 vo Stip

63 000 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации