Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Живеалишта | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 23:27 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 3,5
Вчера 17:23 ,

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА

Број на соби: 4
Површина: 60
16 мај 20:22 ,

Se izdava stan vo Porta Prolet Stip

250 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
16 мај 10:48
Линк
,

Stan vo strog centar

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 мај 10:33
Линк
,

Stan vo strog centar

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 мај 13:50 ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3
14 мај 08:57 ,

Kuka na ul Kosovska so 600m2 dvorno mesto

30 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 100
31 јул. 19:53 ,

Kuka vo Stipsko Novo Selo

Број на соби: 2,5
02 мај 18:13 ,

Stan vo strogiot centar na gradot Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
01 мај 18:20 ,

Stan na 8mi Noemvri

Број на соби: 3,5
25 апр. 17:03 ,

Kuka vo Stip moze zamena za stan

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
25 апр. 05:47 ,

Se izdava dvosoben stan vo 8mi Noemvri

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
25 апр. 02:20 ,

Kuka vo centarot na Stip

Број на соби: 10
Површина: 200
20 апр. 20:20 ,

Stan vo Stip

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 09:12 ,

Kuka vo Stip

125 000 ЕУР

Број на соби: 10
14 апр. 19:39 ,

Се изнајмува гарсоњера во центарот

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
14 апр. 18:46 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

37 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 апр. 01:28 ,

Kuka vo naselba Balkanska Stip itno

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
10 апр. 08:57 ,

Se iznajmuva dvosoben stan vo 8-mi Noemvri

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 апр. 20:45 ,

Kuka vo Stip

Број на соби: 5
Површина: 150
07 апр. 20:49 ,

Se izdava dvosoben stan vo 8mi Noemvri

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 апр. 11:13 ,

Top sreden stan

Број на соби: 2
04 апр. 19:58 ,

Se iznajmuva prazen stan na familija

Број на соби: 2,5
Површина: 50
02 апр. 20:38 ,

Stan od 60m2 vo Stip

43 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
01 апр. 21:24 ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации