Македонски | Shqip | English |

Sobi za izdavanje по најповолни цени!


Доколку сте сопственик кој има sobi za izdavanje, или пак сте личност која што има потреба од sobi za izdavanje, тогаш Вие сте на вистинското место, бидејќи на нашиот сајт ќе можете да го пронајдете она што Ви е потребно за навистина кратко време!Нашата понуда е навистина огромна, а тоа значи дека ќе имате можност за изнајмување на соби за дневен престој, апартмани за краток престој на Водно, па дури и да изнајмите ефтини соби скопје, да најдете апартмани за летување или зимување вклучувајќи соби охрид, смештај охрид, маврово смештај како и сместување во останатите туристички дестинации!Вчера 16:54 ,

Sobi za izdavanje vo Struga

300 МКД / дневно

21 јул. 20:37 ,

Sobi za izdavanje

300 МКД / дневно

15 јул. 17:43 ,

Sobi za izdavanje

300 МКД / дневно

26 јул. 01:38 ,

Sobi za Izdavanje

350 МКД / дневно

22 јул. 15:41 ,

Sobi vo Ohrid Rezervirajte

300 МКД / дневно

23 јул. 13:13 ,

Sobi za izdavanje vo Ohrid

350 МКД / месечно

24 авг. 11:26 ,

Sobi za izdavanje vo Stip

3 000 МКД / месечно

14 авг. 09:40 ,

Sobi za izdavanje vo Ohrid

350 МКД / месечно

02 јул. 13:07 ,

Sobi za izdavanje vo Ohird

350 МКД / месечно

07 авг. 13:44 ,

Sobi za izdavanje vo Ohrid

300 МКД / дневно

25 јул. 22:37 , ,

Hostel izdavanje sobi

300 МКД / дневно

09 мај 22:17 , ,

Izdavanje na sobi

350 МКД / дневно

17 јун. 23:16 ,

Sobi za izdavanje vo Pehcevo

250 МКД / месечно


Факт кој можеби ќе ве интересира: "sobi za izdavanje" се едни од најфреквентните потреби за изнајмување на недвижнини на нашите посетители и корисници!Зошто Пазар3 е одлично место за оние кои имаат потреба од sobi za izdavanje?Најпопуларен сајт - Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите што и да посакате, како и да изнајмите разни видови на недвижнини како: куќи и вили, бараки и гаражи, станови и останати живеалишта.Исто така, во оваа категорија постојат и многубројни огласи со префикс "sobi za izdavanje" што е одлично доколку сакате да најдете апартмани или соби ширум градовите во Македонија како и во туристичките места.Одлична понуда - на нашиот сајт постои навистина огромна понуда на sobi za izdavanje, вклучувајќи apartmani za kratok prestoj vodno, sobi za dneven prestoj, стан за краток престој, апартмани за студенти и слично по навистина поволни цени!Специјализиран сајт - Пазар3 им нуди на сопствениците на sobi za izdavanje, и на оние кои се во потрага по соби за издавање одлична прегледност на огласите, како и можност за објавување на огласи поради лесните и практични алатки кои се достапни на нашиот сајт!Имено, Вие ќе можете да го користите полето за пребарување, разновидните филтри за филтрирање на огласите, како и да регистрирате огласи со само еден клик!Кои се предностите на sobi za izdavanje?Постојат многубројни причини поради кои би требало да започнете "бизнис" преку огласување на вашите sobi za izdavanje, но, ние ќе се обидеме да Ви ги пренесеме само оние за кои сметаме дека Ви се од огромна корист!Екстра профит - ова е можеби и најочигледната причина која би Ве натерала за да започнете со издавање соби, апартмани за изнајмување, и слично.Доколку имате поголем имот, а истиот е распространет во повеќе градови, тогаш наместо да го продадете, Вие ќе можете да го изнајмите и да заработите без притоа да се одлучите за продажба.Флексибилност - издавањето на соби ќе ве направи навистина флексибилни, поради фактот што ќе можете да ги издадете собите за краток престој, рекреативни причини и слично, а приходот ќе можете да го чувате за подоцна да го реинвестирате во нешто поголемо.За крај, регистрирајте го вашиот оглас уште во овој момент, и стапете во директен контакт со многубројни клиенти кои се заинтересирани за вашите sobi za izdavanje!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации