Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stan,по категорија Станови,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stan | Сите | Станови | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 ноем. 10:45 Станови , Битола

Trosoben stan od 60m2 vo Bitola

54 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
22 ноем. 18:07 Станови , Битола

Se prodava stan

44 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 ноем. 07:30 Станови , Битола

Se iznajmuva stan vo strogiot centar na Bitola

Број на соби: 3
Површина: 50
17 ноем. 12:45 Станови , Битола

Se izdava stan vo nova Bitola!

Број на соби: 2,5
17 ноем. 12:45 Станови , Битола

Se izdava stan vo nova Bitola!

Број на соби: 2,5
16 ноем. 11:36 Агенција за недвижности Станови , Битола

Nova bolnica se izdava trosoben opremen stan

170 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
16 ноем. 11:26 Агенција за недвижности Станови , Битола

Nova bolnica izdavam opremen stan za dolg rok, od 24.09.2023

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
15 ноем. 15:13 Станови , Битола

Se izdava namesten ednosoben stan 32 m2

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
07 ноем. 20:37 Станови , Битола

Se prodava

Број на соби: 2,5
05 ноем. 09:54 Станови , Битола

Se izdava luksuzno namesten stan za stranci

Број на соби: 2,5
03 ноем. 13:17 Станови , Битола

Izdavam stan

Број на соби: 2
Површина: 60
31 окт. 08:28 Станови , Битола , Могила

2 sobi

28 окт. 22:38 Станови , Битола

Se iznajmuva stan vo Bitola

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
27 окт. 10:52 Станови , Битола

Kupuvam stan

25 окт. 14:27 Станови , Битола

Se izdava luksuzen stan na Sirok Sokak

Број на соби: 2,5
Површина: 60
20 окт. 10:35 Агенција за недвижности Станови , Битола

Klanica se izdava namesten dvosoben stan prizemje

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
12 окт. 10:22 Станови , Битола

Se izdava nov stan strog centar

Број на соби: 4
Површина: 90
11 окт. 15:13 Станови , Битола

Izdavam stan vo Bitola kaj Bela cesma

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
29 септ. 05:56 Станови , Битола

Baram stan ili soba za 2 lica

29 септ. 05:55 Станови , Битола

Stan dupleks od 92m2

Број на соби: 4
25 септ. 12:24 Станови , Битола

Stan kaj fontanata

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
23 септ. 14:10 Станови , Битола

Se izdava namesten stan vo Bitola

Број на соби: 3
Површина: 80
22 септ. 12:57 Агенција за недвижности Станови , Битола

Centar za podolg rok se izdava trosoben opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
19 септ. 14:47 Станови , Битола

Se iznajmuva stan

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
19 септ. 12:31 Агенција за недвижности Станови , Битола

OU Stiv Naumov se izdava renoviran opremen stan

330 МКД / месечно

Број на соби: 4
12 септ. 09:58 Станови , Битола

Stan na ul Ruza Delceva

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
08 септ. 22:44 Станови , Битола

se iznajmuva sprat od kuka

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
06 септ. 10:17 Агенција за недвижности Станови , Битола

Prekrasen stan do Sirok Sokak 85m2

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
04 септ. 11:41 Станови , Битола

Se izdava trosoben stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 4
04 септ. 10:53 Станови , Битола

Se izdava stan vo blizina na Vero

Број на соби: 2
02 септ. 13:52 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centar na Bitola

Број на соби: 3,5
29 авг. 22:40 Станови , Битола

Stan strog centar

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
27 авг. 22:41 Станови , Битола

Se izdava luksuzen nov stan vo centarot na Bitola

450 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
25 авг. 09:42 Станови , Битола

Se iznajmuva solidno namesten stan vo Bitola

Број на соби: 2
22 авг. 11:36 Агенција за недвижности Станови , Битола

Centar nov trosoben stan 77m2 plus 13m2 plus 9m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 авг. 23:52 Станови , Битола

Se izdava stan vo centar za stranci -sloboden od 25.09.2023

Број на соби: 4
Површина: 80
16 авг. 15:33 Станови , Битола

Se izdava namesten stan vo Bitola

Број на соби: 3
Површина: 50
15 авг. 11:12 Станови , Битола

Se izdava opremen stan

Број на соби: 2
Површина: 50
29 јул. 20:01 Станови , Битола

Se izdava kompletno opremen nov stan vo centarot na gradot

Број на соби: 2
16 јул. 16:29 Станови , Битола

Se izdava Stan vo nas.Karpos

Број на соби: 2
06 јул. 12:52 Станови , Битола

Renoviran stan od 72m2

Број на соби: 3
06 јул. 08:45 Станови , Битола

Se izdava stan vo blizina na hotel Epinal

Број на соби: 3
Површина: 70
04 јул. 15:53 Станови , Битола

Stan vo Bitola

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 јун. 16:17 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA BITOLA

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
20 јун. 19:38 Станови , Битола

Se izdava stan za stranci vo Bitola

Број на соби: 3
19 јун. 18:09 Агенција за недвижности Станови , Битола

Centar se izdava nov opremen stan so 2 spalni

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
16 јун. 18:56 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN 100m2 ZA STRANCI VO BITOLA

Број на соби: 4
Површина: 100
30 мај 10:41 Агенција за недвижности Станови , Битола

Kaj Vero trosoben stan 86+6+3m2 parno lift

125 000 ЕУР

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stan | Сите | Станови | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации