Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stanovi,по категорија Станови,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stanovi | Сите | Станови | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 септ. 11:02 Станови , Битола

Novi stanovi pod Keops so cist imoten list

900 ЕУР

Број на соби: 3
14 фев. 12:52 Станови , Битола

Stanovi i delovni prostorii vo Aria

Број на соби: 5
Површина: 100
26 ноем. 20:12 Станови , Битола

Izdavanje stanovi Bitola

Број на соби: 4
Површина: 90
27 окт. 21:56 Станови , Битола

Stan vo Nova Bitola

Број на соби: 4
Површина: 130
18 авг. 13:35 Агенција за недвижности Станови , Битола

Ednosobni stanovi vo centarot na gradot

Број на соби: 2
Површина: 40
17 авг. 19:17 Агенција за недвижности Станови , Битола

Stanovi vo gradba

Број на соби: 3
04 авг. 12:13 Агенција за недвижности Станови , Битола

Smart Bit Stanovi za prodazba

Број на соби: 2,5
04 авг. 12:13 Агенција за недвижности Станови , Битола

Smart Bit Stanovi za prodazba 30m2

Број на соби: 1
Површина: 30
14 јул. 10:46 Агенција за недвижности Станови , Битола

Smart Bit stanovi 54 m2

Број на соби: 2
10 јун. 16:01 Станови , Битола

Stanovi na gradba

950 ЕУР

Број на соби: 4
30 мај 09:55 Станови , Битола

Stanovi vo kompleks Aria Bitola

Број на соби: 5
Површина: 100
26 мај 18:31 Станови , Битола

Novi luksuzni stanovi kaj Skopska Pivara

Број на соби: 5
24 мар. 16:32 Станови , Битола

Se izdavaat stanovi za stranci ili deloven prostor

Број на соби: 2
14 јан. 09:09 Станови , Битола

Novi stanovi vo Bitola

Број на соби: 3,5
30 ноем. 21:03 Станови , Битола

Novi stanovi vo gradba vo Dovledzik

710 ЕУР

Број на соби: 3
30 ноем. 00:44 Станови , Битола

Novi trosobni stanovi vo gradceto Pejton

Број на соби: 3
25 окт. 14:18 Агенција за недвижности Станови , Битола

Stanovi so imoten list

Број на соби: 2
15 апр. 15:28 Станови , Битола

Ekskluzivni stanovi vo Premium Residence Spa

750 ЕУР

23 дек. 10:23 Станови , Битола

NOVI STANOVI VO CENTAROT NA BITOLA

Број на соби: 3
09 ноем. 13:45 Станови , Битола

NOVI STANOVI VO CENTAROT NA BITOLA

830 ЕУР

Број на соби: 3,5
05 мај 16:01 Агенција за недвижности Станови , Битола

Se iznajmuvaat luksuzni stanovi

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
27 септ. 13:36 Станови , Битола

LUKSUZNI STANOVI POVOLNA CENA ARM BITOLA 43 50 70

Број на соби: 2
10 авг. 17:58 Станови , Битола

GOTOVI STANOVI I DELOVEN PROSTOR

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
16 јун. 14:04 Станови , Битола

SE IZDAVAAT STANOVI ZA STRANCI

Број на соби: 4
05 мај 14:53 Станови , Битола

Stanovi vo Dovledzik

Број на соби: 2
03 апр. 13:28 Агенција за недвижности Станови , Битола

GOTOVI VSELLIVI EDNOSOBNI STANOVI NOVA BITOLA

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Онлајн
15 дек. 12:43 Станови , Битола

Stanovi vo gradba Centar

Број на соби: 3,5
13 септ. 16:36 Станови , Битола

Stanovi vo Bitola

60 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 авг. 21:35 Станови , Битола

Se izdava namesten stan vo Centar

Број на соби: 4
15 јун. 20:09 Станови , Битола

NOVI LUKSUZNI STANOVI POZADI HOTEL EPJNAL

Број на соби: 4
22 мај 00:43 Станови , Битола

Se izdavaat namesteni stanovi vo Centar

Број на соби: 3
15 јан. 09:21 Станови , Битола

Moderni Stanovi vo Stara Kasarna

Број на соби: 3
22 дек. 06:14 Станови , Битола

Novi stanovi od 44m2 do 79m2 Bitola

Број на соби: 3
07 дек. 12:19 Агенција за недвижности Станови , Битола

Stanovi vo Bitola

450 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 120
15 окт. 06:51 Станови , Битола

Stanovi vo centar na Bitola

Број на соби: 3
13 окт. 13:08 Станови , Битола

NOVI STANOVI NA UL OHRIDSKA

Број на соби: 3
05 септ. 11:46 Станови , Битола

STANOVI NA ODLICNA LOKACIJA

Број на соби: 7
06 јун. 18:00 Станови , Битола

Novi stanovi vo centarot na Bitola

Број на соби: 2
12 јан. 12:10 Станови , Битола

Novi ekskluzivni stanovi ARM najdobra lokacija

Број на соби: 5
02 дек. 13:08 Станови , Битола

Trosobni stanovi vo Bitola

38 000 ЕУР

Број на соби: 6
25 септ. 07:23 Агенција за недвижности Станови , Битола

Stanovi i apartmani vo Bitola

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 јул. 20:34 Станови , Битола

Novi stanovi vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 50
30 јун. 13:20 Станови , Битола

STANOVI VO BITOLA

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stanovi | Сите | Станови | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации