Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!26 септ. 10:34
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Се издава стан во Скопје Центар

Број на соби: 3,5
26 септ. 10:43
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Skopje Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
25 септ. 08:40
Линк
Станови , Кавадарци

Stanben prostor

7 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120

Денес 18:48 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Се издава наместен трособен стан во Кисела Вода

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Онлајн
Денес 18:01 Станови , Скопjе , Центар

Се издава стан во Diamond of Skopje, 102 m2

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 18:01 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prazen stan vo Diamond of Skopje 106m2

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 14:30 Станови , Скопjе , Карпош

Prekrasen stan Vero Taftalidze prv sprat se izdava

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 13:38 Агенција за недвижности Станови , Битола

Oblasta se izdava renoviran opremen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:59 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Odlicen cetirisoben stan so lokacija vo Karpos Taftalidze

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:53 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Luksuzen stan vo Crnice so tri spalni

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 11:51 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov luksuzen stan na Vodno 132 m2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 10:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 4-sob namesten stan vo Karpos 4

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 09:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 4-soben stan vo Centar

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 09:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO AERODROM KAJ BISER

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 09:13 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava ubav cetvorosoben opremen Nova Zeleznicka

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 01:44 Станови , Скопjе , Центар

Се издава стан во центар кај средното училиште ЈБТ

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 22:33
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Luksuzen stan vo centarot na gradot blizu Romanska ambasada

580 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 17:45 Станови , Скопjе , Карпош

Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 17:34 Станови , Скопjе , Карпош

Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 16:05 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Atraktiven deloven prostor vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 15:37
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Се издаваат канцеларии на улица Македонија

950 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 14:33
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 14:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO N.LISICHE-LISA CENTAR

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 12:04 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava luksuzen stan vo Centar, Kozara

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 11:59 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Iznajmuvame stan 102m2 vo Limak Diamond

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Онлајн
Вчера 11:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava super kuka vo Trnodol

580 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 11:14 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prekrasen stan vo Centar od 91m2

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Вчера 10:06 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Kuka na Vodno za kancelarisko rabotenje

Број на соби: 5
Површина: 200
Вчера 09:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan 75m2 do AMSM

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Онлајн
Вчера 08:50 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava odlicen cetirisoben stan vo Kisela Voda

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
26 септ. 19:07 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva stan vo Vlae

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 140
26 септ. 19:03 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 60
26 септ. 18:20 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan 100m2 pozadi Palma

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Онлајн
26 септ. 17:37 Станови , Скопjе , Центар

Izdavam dupleks 200 m2 pozadi Univerzalna moze i za deloven

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 200
26 септ. 14:05 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Centar Vodnjanska 130m2 stan za kancelarii

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Онлајн
26 септ. 13:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izd. namesten 4-soben stan od 126m2 vo Centar

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
26 септ. 13:44 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

PREKRASEN CETIRISOBEN STAN VO KARPOS

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
26 септ. 13:17 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava moderen cetvorosoben stan vo Aerodrom 90m2

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
26 септ. 11:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava cetvorosoben namesten stan vo Taftalidze 1

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
26 септ. 10:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva stan 87m2 kaj Vero 2 Taftalidze

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Онлајн
26 септ. 10:44 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Perfect Family Home in Complex Orman

Број на соби: 4
Површина: 200
Онлајн
26 септ. 10:43 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Skopje Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
26 септ. 10:34 Станови , Скопjе , Центар

Се издава стан во Скопје Центар

Број на соби: 3,5
26 септ. 10:21 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Stan od 105m2 vo Taftalidze 1 Kompleks Makedonija

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
26 септ. 08:23 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
26 септ. 02:00 Станови , Скопjе , Аеродром

Издавам

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
25 септ. 20:50
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos 3 do City mall

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации