Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Кичево

Кичево , 139

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan,по категорија Станови,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan | Сите | Станови | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 10:17
Линк
Станови , Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

08 дек. 10:17 Станови , Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 ноем. 22:41 Станови , Кичево

Se prodava stan

10 МКД

Број на соби: 2
03 ноем. 12:58 Станови , Кичево

Se prodava stan vo Kicevo

Број на соби: 2
04 септ. 12:44 Станови , Кичево

Stan 60m2 do OU Kuzman Josifovski Pitu

46 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
19 јул. 17:09 Станови , Кичево

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 60
04 јул. 15:15 Агенција за недвижности Станови , Кичево

Stan vo Kicevo na rati

Број на соби: 2
07 јун. 16:32 Агенција за недвижности Станови , Кичево

STAN NA RATI VO KICEVO

Број на соби: 2
21 апр. 13:21 Станови , Кичево

Prodavam Stan

Број на соби: 3,5
Површина: 70
12 мар. 21:42 Агенција за недвижности Станови , Кичево

Prekrasen stan na Bulevar

Број на соби: 3
07 фев. 18:43 Станови , Кичево

Stan od 60m2

Број на соби: 3
Површина: 60
16 септ. 12:32 Станови , Кичево

Stan Kicevo sproti osnovno uciliste Sande Ste

800 ЕУР

Број на соби: 3,5
25 јул. 15:54 Станови , Кичево

Se prodava stan-Kicevo

1 ЕУР

Број на соби: 3
15 јул. 00:44 Станови , Кичево

Stan nad elektro metal 5 god star

Број на соби: 5
14 јул. 12:07 Агенција за недвижности Станови , Кичево

Nov stan na bulevar od 81m2

Број на соби: 3,5
18 мај 14:51 Станови , Кичево

Stan vo centar na Kicevo itno

55 100 ЕУР

Број на соби: 3
16 мај 14:37 Агенција за недвижности Станови , Кичево

Stan na bulevar na 4ti kat

Број на соби: 5
Површина: 100
10 мај 06:56 Станови , Кичево

Se kupuva stan

17 дек. 12:28 Станови , Кичево

Stan vo Lameli od 65m2

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 ноем. 03:52 Станови , Кичево

Stan od 74m2

650 ЕУР

Број на соби: 3
11 ноем. 02:43 Станови , Кичево

Stan vo Lameli, 65m2

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 окт. 20:14 Станови , Кичево

Stan vo Kicevo od 62m2

Број на соби: 2
11 јул. 15:50 Станови , Кичево

Stan vo zgradata na Rudnicka

50 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
11 мај 08:27 Станови , Кичево

Stan od 70m2 vo Kicevo

Број на соби: 3
Површина: 70
26 апр. 22:21 Станови , Кичево

Stan od 71m2 vo Kicevo

Број на соби: 4
14 мар. 08:22 Станови , Кичево

STAN - LAMELI

600 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
01 ноем. 21:46 Станови , Кичево

Komplet namesten stan vo Centar Povolno

Број на соби: 4
24 окт. 19:30 Станови , Кичево

STAN

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
25 септ. 19:59 Станови , Кичево

STAN/BANESA OD 100m2 vo CENTAROT NA KICEVO

Број на соби: 5
Површина: 100
27 авг. 15:32 Станови , Кичево

Se izdava stan vo Kicevo

Број на соби: 2
12 јул. 19:37 Станови , Кичево

MAVROVO APARTMAN 72m2 NA VTORI KAT

35 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 јул. 09:39 Станови , Кичево

Se bara stan za iznajmuvanje

09 јул. 23:22 Станови , Кичево

NOV NEVSELUVAN STAN OD 100m2 VO KICEVO

490 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
01 јун. 13:27 Станови , Кичево

CENA PO DOGOVOR ZA STAN

Број на соби: 3
Површина: 70
02 мај 14:53 Станови , Кичево

PRODAVAM STAN - LAMELI

53 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
13 мар. 21:39 Станови , Кичево

STAN MNOGU POVOLNO VO KICEVO

520 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
07 мар. 21:23 Станови , Кичево

Stan vo Lameli Kicevo

53 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
30 јан. 15:31 Станови , Кичево

NE VSELUVAN STAN MNOGU POVOLNO

590 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
21 јан. 12:21 Станови , Кичево

Stan od 70m2 vo Lameli Kicevo

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
06 јан. 15:27 Станови , Кичево

Stan vo ul- Mara Ugrinova Gina

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 јан. 15:23 Станови , Кичево

Stan vo Kicevo

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 дек. 19:51 Станови , Кичево

SE BARA VO SKOPJE POD KIRIJA NOV GOLEM STAN

22 окт. 04:08 Станови , Кичево

Se izdava stan vo Kicevo

Број на соби: 4
Површина: 100
22 окт. 04:06 Станови , Кичево

Se iznajmuva stan

Број на соби: 5
Површина: 100
21 окт. 18:44 Станови , Кичево

Stan od 100m2

Број на соби: 5
Површина: 100
18 окт. 22:27 Станови , Кичево

Se izdava stan

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan | Сите | Станови | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации