Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stan,по категорија Станови,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stan | Сите | Станови | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 септ. 23:14
Линк
Станови , Куманово

Se prodava namesten stan

135 000 ЕУР

Број на соби: 4

28 ноем. 21:09 Станови , Куманово

Se izdava dupleks stan od 105m2 so 3 spalni sobi

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
27 ноем. 17:06 Станови , Куманово

Se izdava stan

Број на соби: 3
27 ноем. 01:20 Станови , Куманово

Se izdava stan za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 90
19 ноем. 19:15 Станови , Куманово

Se prodava stan 37m2 /€ 52,000

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 ноем. 20:13 Станови , Куманово

izdavam nenamesten stan na prv kat

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
12 ноем. 12:39 Станови , Куманово

Se bara stan vo Kumanovo

08 ноем. 17:20 Станови , Куманово

Nov stan nevseluvan prazen

Број на соби: 4
06 ноем. 13:24 Станови , Куманово

Se prodava dupleks

1 ЕУР

Број на соби: 5
26 окт. 11:33 Станови , Куманово

Se izdava stan

Број на соби: 3
17 окт. 00:45 Станови , Куманово

STAN VO PIANO PRESTIZ

Број на соби: 2,5
10 окт. 18:41 Станови , Куманово

Stan 67m2 + Parking Mesto 13m2

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 окт. 21:09 Станови , Куманово

izdavam nenamesten stan na prv kat

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
06 окт. 20:36 Станови , Куманово

Kupuvam stan do 65m2

05 окт. 09:30 Станови , Куманово

Se izdava stan

Број на соби: 3
02 окт. 22:46 Станови , Куманово

Se prodava stan na super lokscija cena po dogovor.

1 ЕУР

Број на соби: 3
29 септ. 05:57 Станови , Куманово

Se Prodava Stan Vo Piano Prestiz

Број на соби: 2,5
26 септ. 23:14 Станови , Куманово

Se prodava namesten stan

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 септ. 12:48 Станови , Куманово

SE PRODAVA

Број на соби: 3
25 септ. 10:21 Агенција за недвижности Станови , Куманово

Namesten stan na Oktomvriska Revolucija

1 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
24 септ. 12:51 Станови , Куманово

Nov stan 91m2 so 13m2 garaza vo Centar pozadi gimnazija

129 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 септ. 11:37 Станови , Куманово

Stan vo Kumanovo

36 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
14 септ. 01:53 Станови , Куманово

Se bara stan.

10 септ. 17:52 Станови , Куманово

Zdravo

Број на соби: 3
30 авг. 18:57 Станови , Куманово

Prodavam Stan Vo Kumanovo 40m2. 078274729

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
30 авг. 18:28 Станови , Куманово

Prodavam Stan vo Kumanovo 40m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
30 авг. 07:53 Станови , Куманово

Se izdava stan namesten

Број на соби: 3
Површина: 60
27 авг. 16:45 Станови , Куманово

Se prodava

116 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 авг. 16:35 Станови , Куманово

Se prodava

116 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 авг. 23:50 Станови , Куманово

se izdava stan

Број на соби: 1
17 авг. 19:13 Станови , Куманово

Se izdava stan za delovno/kancelarisko rabotenje

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
11 авг. 11:37 Станови , Куманово

Stan na lokacija Serava

Број на соби: 2
31 јул. 20:44 Станови , Куманово

Stan na Vasil Dragomanski od 115m2

Број на соби: 5
25 јул. 07:17 Станови , Куманово

Se prodava stan

Број на соби: 2,5
21 јул. 12:16 Станови , Куманово

Se prodava stan namesten

Број на соби: 2
12 јул. 09:56 Станови , Куманово

Stan

Број на соби: 3
11 јул. 18:19 Станови , Куманово

Se prodava Stan 63m2 vo Kumanovo

1 ЕУР

Број на соби: 2
11 јул. 14:19 Станови , Куманово

Se prodava stan vo Kumanovo

Број на соби: 3
11 јул. 10:06 Станови , Куманово

Se prodava

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 јул. 16:53 Станови , Куманово

Se prodava stan vo centar 54m2

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 јул. 11:30 Станови , Куманово

Stan od 100m2 vo Kumanovo

Број на соби: 5
Површина: 100
26 јун. 13:55 Станови , Куманово

Se izdava stan za deloven prostor

Број на соби: 3
Површина: 70
23 јун. 15:19 Станови , Куманово

Se izdava stan za deloven prostor vo Centar na Kumanovo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 јун. 18:47 Станови , Куманово

Kupuvam stan

15 јун. 11:35 Агенција за недвижности Станови , Куманово

Komplet renoviran stan

Број на соби: 2
14 јун. 09:10 Станови , Куманово

Se kupuva stan

05 јун. 14:09 Станови , Куманово

Nov stan od 49m2 na 3MUB

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stan | Сите | Станови | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации